Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Görög salátába meg kell...

Görög salátába meg kell hámozni a kígyó uborkát?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 13:27
 1/9 A kérdező kommentje:
És meg kell sózni a felaprított összetevőket, vagy nem?
2012. jún. 23. 13:29
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell meghámozni a kígyóuborkát,fűszerként a görögsaláta fűszer keverék volna a legjobb rá.
2012. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A kígyóuborkát én sem szoktam hámozni, csak alaposan átmosom folyóvíz alatt. Ha nem előre összeállított, boltban vásárolt fűszerkeveréket használsz, hanem saját fűszereket keversz, akkor bizony egy pici só sem árt.
2012. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

nem kell meghámozni (és semmilyen salátába nem hámozom)

a sózás attól függ, hogy az öntet mennyire sós

2012. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kis citromos, bazsalikomos olivaolajjal szeretném csak meglocsolni. Ez így jó lesz? És így akkor ugye kell egy csipet só is?

Köszönöm a válaszokat!

2012. jún. 23. 13:51
 6/9 anonim ***** válasza:
A dresszingbe rakhatsz sót. :) Speciel én nem szoktam sózni a salátákat..
2012. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha érzékenyebb az epéd, gyomrod, akkor ajánlom hámozd meg, mert a héjával kinlódik legtöbbet az epe. Párom is fájlalta mindig a hasát amikor anyukája csinált ubi salit, de én meg úgy tanultam anyutól hogy leszedem a héját, azóta nem fáj neki. Ha más salit készítek amiben ubi van, akkor is leszedem emiatt. Szendvicsbe is leszedem. Mindig. :)
2012. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem kell meghámozni az uborkát.

A görög salátát mi nem szoktuk sózni, mert teszünk bele juhsajtot vagy feta sajtot és az nagyon sós szokott lenni, de ha nincs benne sajt akkor sem szoktuk sózni.

2012. jún. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem kell ! ::D
2012. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!