Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen egészséges ételeket...

Milyen egészséges ételeket egyek hogy hízzak? (lent bővebben)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok 57 kg súlyú, ami nem látszik meg rajtam mert magas vagyok!! Akit megkérdezek mindenki 35-40 kg környékére tippel! Hiába sokat eszek mégse hízok:( Ezért szeretném a segítségeteket kérni h mondjatok nekem hizlaló termékeket/ételeket, ami többnyire egészséges is!(Nagyon félek mert anyukámat műtötték gerincferdüléssel, és én is így járhatok) Jah és mostmár jönnek a fiúk...azt hiszik hogy anorexiás vagyok, pedig nem:(
2009. júl. 4. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is rettenetesen vékony voltam és végre sikerült híznom, viszont nálam más volt a szitu. Mivel én abbahagytam a fogamzásgátló szedését, a cigarettázást és a kávé ivást, ezek segítettek, hogy végre elkezdtem hízni. Viszont gondolom te ezek egyikével sem élsz.


Elkezdtem nagyon sokat nassolni és főleg sok sütit, mivel azokat azelőtt nem nagyon ettem. Hideg ételek helyett mostmár inkább főtt ételeket eszem. Pontosan újévkor pl. híztam 1-2 nap alatt vagy 4 kg-ot a szilveszteri menüt végigfogyasztva, de emlékszem, hogy nagyrészt rengeteg burgonyasalátát ettem akkor. Szedtem halolaj kapszulát is, ami jót tesz a bőrnek, lehet tőle hízni és jót tesz a szellemnek is. Jobban tudsz majd tőle koncentrálni és nyugodtabb is leszel tőle.


Szóval amint látod azért igyekszem egészségesebben élni mostmár, de néhol ez nem sikerül, a nasikra gondolok. Mivel sok csipszet ettem, kicsit megemelte a vércukromat, szóval lehet, hogy hízlal, de nagyon káros, azt nem ajánlom.


Sok sikert a hízáshoz!

2009. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen én egyiket sem fogyasztom. Chipset, olajos magvakat, csokit meg nem ehetek mert kipattogzok tőle. Köszönöm a tanácsodat, azért megpróbálom!
2009. júl. 5. 08:05
 3/3 anonim ***** válasza:

1. kezdj el intenzíven sportolni!


2. Az étrendedet úgy állítsd össze hogy szerepeljen benne teljes értékű gabonák: rozs, teljes őrlésű tönköly liszt, köles, hajdina, ÁRPA, zabpehely...

3.Fogyassz a hét folyamán többször hüvelyesekből készült főzelékeket is!

4. Természetesen ne feledkezzél meg a naponta a bőséges nyers gyümölcs és zöldség fogyasztásról se!

5. További plusz és tápanyag szempontból is értékes kalóriákat tudsz bevinni, ha rendszeresen fogyasztasz oljos és csonthéjas magokat! (szezám, napraforgó mag, mandula, dió, mogyoró, kesudió, stb.)

2009. júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!