Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hány napig tudod ugyan azt az...

Hány napig tudod ugyan azt az ételt enni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 15:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
max 3 napig de az utolsó nap már nyögvenyelős. a fagyasztás is igen, jó ötlet de nem midnig lehetséges ugye. egy húslevest nem nehéz lefagyasztani, mert kifagzasytva is fincsi de már egy krumplileves nem bizti, hogy finom lenne...
2012. máj. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én munkanapokon szinte mindig ugyanazt eszem. :)
2012. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Úgy érted,hogy csinálok mondjuk krumplis tésztát és akkor azt meddig eszem? Mer az 2 nap.


Vagy hogy mindig olyat,de közbe csinálok újat is? Mert ha igy akkor évekig is,persze ha vitamin tablettakat szedhetek.

2012. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én hetekig tudok enni valamiből minden nap, de csak ha nem egész nap eszem. Pl legutóbb a hotdogot próbálgattam és egyszer csak olyan jól sikerült hogy vagy 2 hónapig minden nap ettem 1-2-t belőle, de úgy hogy napközben mást is ettem azért.

De mondjuk amit nagyon megszeretek azt vagy 2-3 hétig bírom enni. Régen a sajttal töltött pulykamellel voltam így, sajnos addig ettem amíg meg nem utáltam :D

2012. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha túl sokat sikerült készíteni valamiből, és nem fagyasztottam le, akkor második nap még szivesen eszem, de harmadikon már örülök, hogy az utolsó falatokat rúgja.
2012. máj. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Rántott húst,rántott májat, halat, gombát, sajtot, mindent, ami paníros hidegen is el tudnám enni egy hétig is :)
2012. máj. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
nagyon maximum kettő, de akkor már nem esik olyan jól
2012. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 doboszoli ***** válasza:

Nálunk a vacsora a fő étkezés, akkor van otthon mindenki.

(remélem a belgyógyászom nem olvassa..D)

Ez van másnap délben is, kinek otthon, kinek elvitelre.

Persze vannak olyan ételek,(kocsonya, töltött káposzta, stb) amik több napra szólnak, kis friss levessel, desszerttel.

2012. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
2
2012. máj. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem szabad annyit főzni szerintem egyfajta ételből, hogy napokig azt kelljen enni, mert meg is romolhat még a hűtőben is, pláne, ha sokszor megmelegíted, erre is gondolni kel. Mert akkor inkább úgy melegítsd, hogy egy külön lábasba kiveszel belőle annyit, amennyit meg tudsz enni, és csak ezt melegíted. Van néhány étel, ami több napig is jó még, ilyen a töltött, vagy székelykáposzta pl., de az is max. 3 napig. Ha többet főztél, adagokban tedd a mélyhűtőbe, és pár nap múlva ujra előveheted.
2012. máj. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!