Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hány napig tudod ugyan azt az...

Hány napig tudod ugyan azt az ételt enni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 15:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
Ezt még soha nem próbáltam ki. Mindennap más ételt eszünk. Ha többet főzök,azt lefagyasztom másik alkalomra. A krumplis ételekből vagy a főzelékekből csak egy napra valót készítek,vagy vacsorára esszük meg.
2012. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%
Kétszer, max. ha nagyon muszály 3x, de akkor már közben kell, hogy legalább egy nap legyen valami más.
2012. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig 6 napig próbáltam ki. Azért nem tovább, mert bár ettem volna még úgy szívesen, a józan eszem azt súgta, hogy kicsit azért már váltani kellene. :D
2012. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

2-3 napig simán, ha ízlik. De a zöldségkrémet, amit csinálok, akár 1-2 hétig is megeszem (reggelire és vacsorára), amíg el nem fogy.


Egyébként:

ugyan azt -> ugyanazt

muszály -> muszáj

[link]

2012. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Két napig szokott jól esni ugyanaz az étel (ebédre és vacsira is ugyanaz). Általában a harmadik napon már nem annyira jön be. Negyedik napra nem szokott maradni.
2012. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

kétszer talán én is, de ahogy az első kedves válaszoló írta én is inkább elteszem a maradékot a fagyóba, és valamikor esetleg a következő héten előveszem, amikor nincs időm főzni. De van, hogy akkor is "alakítok"rajta.

pl kevés pörköltből lesz egy kis gulyás, vagy rizseshús.

húsgombócból valami zöldséges rakottas, ilyesmik.ritkán előfordul, hogy vacsorára megesszük a maradékot, de egy nap kétszer ugyanaz már nem esik jól:)

2012. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
3 napig simán.
2012. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Bundás kenyeret hetekig tudnám folyamatosan enni.:)

Persze nem teszem.

2012. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Kedves 4-es! Erre mondjuk, hogy "Ilyen szemből egy is elég! Nyomjuk ki a másikat!" :)))

Egyébként köszi a javítást! és bocsi a poénért!

2012. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
3 napig max. Mint pl most túl sok sajtot paníroztam be így 3 napig ettünk most rántott sajtot,persze mindig frissen sütöttem ki! De csirkét már 2.nap nem esik olyan jól,olyan más lesz az íze. Más húsoknál nincs ilyen bajom,de pl mikróban semmit nem melegítek krumplipürén kívűl!
2012. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!