Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Elő lehet állítani házilag...

Elő lehet állítani házilag csipszet?

Figyelt kérdés
Én nem erre a meghámozom felszelem bele az olajba módszerre gondoltam, hanem olyan chi0 "hagyományos"-t szeretnék amit valahogy felpuffasztanak.

2012. máj. 10. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. A krumplit megpucolod, hajszálvékonyan felszeled és forró olajba dobod. Még melegen megfűszerezed és kész.
2012. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én uborka gyalun reszeltem le a krumplit. Nem lett rossz de sose lesz olyan, mint a közérti.
2012. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a problémám utolsó. De én pont nem erre a tech nikákra gondoltam. Hanem amikor össze darálják a krumplit és ilyen masszát képeznek belöle és ezt a masszát sütik meg. ezt nem tudomk hogy lehetne megcsinálni.
2012. máj. 10. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:
A masszásat nem ismerem, de én az uborkaszelőnél vékonyabbra vágom.
2012. máj. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 gabcsi1 válasza:

Nem tudom jó helyen tapogatok-e. Szerintem te a tócsnira gondolsz, vagy a krumplis pacsára. Ezeknek a receptjére bárhol rátalálsz, ha beírod a keresőbe.

Üdv: Gabcsi

2012. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem :D azt vágom hogy kell....
2012. máj. 22. 19:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Minap sikerült kivitelezni a gyári minőségű chipset házilag a krumplipépes módszerrel.
2023. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!