Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Meddig áll el a petrezselyem...

ANDREA21 kérdése:

Meddig áll el a petrezselyem a hűtőben?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 29. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Akár egy hétig is. De ha sok,akkor fagyaszd le.
2012. ápr. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha sok van, vagdosd össze, tedd jégkocka tartóba,és engedj rá egy kis vizet, és fagyaszd le. Így bármikor kocka formájában fel tudod használni.
2012. ápr. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Uzsonna zacsiba szoktam tenni, általában 1 hét, de van amikor tovább is kihúzza.
2012. ápr. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is le szoktam fagyasztani. Sőt nyáron, amikor ingyen jutok hozzá, vagy levéllel tudok venni gyökeret, akkor mindig teszek tartalékot a fagyasztóba.

De a hűtőben kis pohár vízbe állítom, és pár nap alatt elhasználom. De van, hogy egy hétig is eláll.

2012. ápr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik ötlet szuper, ideírok mégy egyet, réges-régen, amikor még nem volt hűtő a háztartásokban, édesanyám megszáritota, összemorzsolta, dunsztos üvegbe tette egy kis sóval megszórva. Nagyon sokáig elállt.
2012. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én venni szoktam 10-15 csokorral, mikor olcsó, megmosom, leszárítom róla a vizet, és utána összevágom, egy dobozba téve fagyasztom. Kanállal tudok kikaparni a dobozból, amennyi kell.


A szárítás is jó ötlet!

2012. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hát állni nem fog mert elmegy... de inkább vigyázz vele mert elfut :S :P
2012. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!