Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy készíted a töltött cukkinit?

Hogy készíted a töltött cukkinit?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van sok recept interneten, már néztem őket, de én most kifejezetten arra vagyok kíváncsi, hogy neked melyik recept vált be! :)

(esetleg valakinek hús nélküli recept?)


2009. jún. 21. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hozzávalók:

# 2 nagyobb cukkini

# 30 dkg darált hús

# kevés olaj

# 1 nagy fej vöröshagyma

# 1 gerezd fokhagyma

# 2 db paradicsom

# 1 db paprika

# 3 evőkanál tejföl

# kevés sajt


Elkészítés: A vöröshagymát kevés olajon megpárolom, hozzáadom a darált húst, majd amikor a hús is átpárolódott egy kicsit, hozzákeverem a kis darabokra vágott paradicsomokat. Megsózom, és kevés vízzel felöntve párolom 20 percig. A cukkiniket meghámozom, megmosom, hosszában félbe vágom, a magjukat kivájom. Amikor a húst leveszem a tűzről, hozzákeverem a fokhagymát (összetörve), a tejfölt, a darabokra vágott paprikát és a lereszelt sajtot. Az így elkészült töltelékkel megtöltöm a tepsire helyezett, kivájt cukkiniket, majd közepes lángon 20-30 percig sütöm - előbb alufóliával letakarva, az utolsó pár percben pedig fedés nélkül.


mindgi ez a recept szerint csinálom :)

2009. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

jah, a legjobb barátnőmnek pedig ez vált be :


[link]

2009. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
rendben. köszönöm :)
2009. jún. 21. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!