Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Dió darálása működik turmixgép...

Dió darálása működik turmixgéppel vagy botmixerrel?

Figyelt kérdés
Nincs sajnos darálóm, és darált dió kellene a mai ebédhez... Nem tudom, hogy le lehet-e "darálni" turmixgéppel vagy botmixerrel? Csak úgy nem merem kipróbálni, nehogy baja legyen a gépnek :D Ha nem lehet, akkor marad a sodrófás, klopfolós összetörés, azt hiszem.

2012. febr. 3. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2012. febr. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen típusu mixerem, van csak a tescos változatban, én ezzel szoktam diót darálni.

Sztem a hagyományos turmixgép is viszi, de ha nagyon félsz akkor próbáld ki csak pár szem dióval, azzal kárt nem okozhatsz.

A botmixer nem jó, az biztos.

2012. febr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Végül nem mertem próbálkozni, szóval maradt a klopfolás zacskón és konyharuhán keresztül :) egész gyorsan ment, és már illatozik is az aranygaluska!
2012. febr. 3. 15:11
 4/4 anonim ***** válasza:
lomiban vegyél kávédarálót...mák, dió, stb...
2012. febr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!