Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ilyen kevésből miket lehet...

Ilyen kevésből miket lehet főzni? A köv. Két hétre ennyi maradt a kamrában. A finnyás kisfiamnak mit tálalhatok?

Figyelt kérdés

Az alapvető élelmiszerekből nagyobb mennyiség van raktáron: olaj, liszt, búzadara, tészták, rizs, morzsa, tojás, kacsazsír, cukor, fűszerek, tej, egy fej hagyma, egy kiló krumpli

Összesen 2x fél kiló hús (fél kiló darált és fél kiló pulykamellfilé).

Két doboz joghurt, fél doboz túró, fél doboz vaj, kb. 20dkg mirelit borsó...


Na meg magos szójás fasírt alapporok, konzerv káposztásételek...


Pénzem elfogyott. Ennyiből kellene hó végéig enni és etetni egy kisfiút.


Ami nekem eszembe jut: császármorzsa, túrós tészta, palacsinta, tojásleves, kis rizotto, kevés fasírt, egy adag pörkölt, kevert süti...


Segítsetek még!


2011. aug. 17. 05:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Örülnék ha ennek a negyede mennyiség lenne nálam. Nekem van: 5db krumpli, 2 zacskó búzadara, 4 kifli, füszerek, csemege uborka kb 3 db, kb 2 dl tej, műzli. Na én ebből mit csináljak fizetésig ami 3-án lesz?
2011. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: hús meg egy hónapban max 3-szor van.
2011. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!