Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit ajánlotok? Sütőpapapír?

Mit ajánlotok? Sütőpapapír?

Figyelt kérdés

sütöttem sortát ami csokoládéval van bevonva,de ezt a tortát el kéne juttatnom a nagymamámhoz... mibe csomagoljam hogy a csokoládé ne jöjjön le róla ?

Sütőpapír jó ?


2011. márc. 13. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
VAn kifejezetten tortatartó műanyag dobozszerűség. Ha nem tudsz ilyet most beszerezni, én egy papírdobozt ajánlanék.
2011. márc. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne csomagold be úgy, hogy a torta felületéhez érjen a csomagolóanyag, mert a csoki meg fog olvadni és le fogja kenni róla. Én amúgy nem ajánlom a sütőpapírt, tedd inkább egy tiszta nagy bodozba, én egyszer megtartottam egy cukrászdás tortás bodozt és abban cipelem azóta :). Ha van a közeledben cukrászda, kérdezd meg, hátha adnak pár forintért :).
2011. márc. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz tortadobozt szerezni, tedd egy nagy lábosba, ami szélesebb annyival a tortánál, hogy a kezed befér, akkor ki is tudod szépen venni belőle.
2011. márc. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.Mivel egyik praktikát sem tudtam hasznosítani eszközök hiánya miatt,így az alufolia mellett döntöttem
2011. márc. 13. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:

óvatosan szúrjál bele pár fogpiszkálót távtartónak, majd arra egy sütőpapír korongot és úgy alufóliázd le.

remélhetőleg így nem ragad a csomagolás a krémre.

2011. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!