Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Római tálban jobb a sütni...

Római tálban jobb a sütni húst, vagy sütőzacskóban?

Figyelt kérdés
A római tál egy fedeles agyagedény, Römertropf-nak, vagy Pataki tálnak is nevezik.

okt. 10. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Tálban szaftosabb, zacskóban ropogósabb lesz. Én zacskóban szoktam sütni.
okt. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
MÜANYAG zacskóban garantáltan nme egészséges élelmiszert sütni. (Mégha ezt is reklámozzák.
okt. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1# Ezt nem tudtam, köszönöm.

2# Pont azért tettem fel a kérdést, mert én is erre gondoltam, és mások véleményére is kíváncsi vagyok. Megvettem a sütőzacskót, és eléggé meglepődtem, amikor láttam, hogy átlátszó műanyag.

okt. 10. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

#2 Lehet, de a kérdés nem ez volt.


Egyébként az átlagembernek elérhető multiban kapható antibiotikumos húsok esetében szerintem már mindegy, ha műanyag zacskóban sülnek... - sajnos nem mindenki tud otthon mindent magának organikusan és bion megtermelni, megőrölni, feldolgozni.

Na ennek a rétegnek praktikus megoldás a műanyag zacskó. :D

okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4-es: nagyon el vagy tévedve. Egyáltalán nem mindegy, MENNYI káros anyagot visz valaki be a szervezetébe!

Egyébként én NEM bió, meg organikus, meg otthon örölt valamikröl írtam, hanem hogy müanyagot nem használjon lehetöleg senki.


Kérdezö: én éppen ezért nem használok sütözacskót (meg szilikon sütöformát, meg müanyag tárolóedényeket), a fém, cserép, üveg tökéletesen megfelel mindenhol.

okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!