Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan fordítsam meg a palacsi...

Hogyan fordítsam meg a palacsintát? Mivel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kicsit bután hangzik a kérdésem, de még nagyon amatőr vagyok, nem tudom föl-föl dobálni a palacsintát, hogy megforduljon a másik oldalára! :-D

Mivel fordítsam meg? Néhány frappáns ötletet tudtok adni? :)

Köszönöm. :)


2010. okt. 27. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Egy szélesebbpengéjü késsel alá tudsz nyúlni, vagy egy lapos szeletforditóval. Ha végképp nem megy, akkor tegyél a palacsintasütöre egy laposabb fedöt, forditsd fejre, és utána a fedöböl csúsztasd vissza a sütöbe.
2010. okt. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszike, valahogy majd megpróbálom. :)
2010. okt. 27. 10:05
 3/9 anonim ***** válasza:
szélesfejű fakanállal nyúlok alá. késnél megeshet, hogy a teflont felsérted a serpenyőn.
2010. okt. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bénabéla11 ***** válasza:

én mindig megpróbálom dobálni...persze néha azért mellémegy, de ha nem kezded el próbálgatni sosem fog rendesen menni...csak bátran !


repüljön az a palacsinta...ne félj tőle:D

2010. okt. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Műanyagból és fából is létezik ilyen lapátszerű eszköz, amivel könnyen megfordíthatod. De a feldobásos módszer az igazi:) Ha jó a tésztája, könnyen mozdul a sütőben, ha kész az egyik oldal. Szerintem egy már készresütött darabbal gyakoroljál(pl. asztal felett), pici ügyességgel hamar megtanulható, hogyan, milyen kézmozdulattal és lendülettel dobd fel.
2010. okt. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
késsel,mondjuk én még csak 12 vagyok és néha szokott csak leesni a palacsinta.amúgy meg ne tedd tele a palacsintasütőt tésztával,hanem hagyd hogy hagy legyen egy kis hely hogy meg tudd forgatni,meg használj olajat,de ne túl sok mennyiségben!
2010. okt. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Salx Narval ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy meg kell tanulni dobi.Mindig gyakorolj egy kicsit, ha már kisütötted a javát.Menni fog az, ha egyszer ráérzel.A 10 éves kislányomat is megtanítottam. A nejem elájult,amikor meglátta, hogy a gyerek süti a palit.
2010. okt. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
pár ezer darabot lesütöttem már, a leggyorsabb a dobás mellett, kézzel megfordítom, secperc alatt megvan :)
2010. nov. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szilikonlapáttal a legegyszerűbb, mert az még hajlékony is. Teflonba is ajánlott.
2011. jan. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!