Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan tudnék kukorica salit...

Hogyan tudnék kukorica salit készíteni, majonéz nélkül? A saláta önteteket nem szeretem.

Figyelt kérdés
2010. szept. 13. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
natur joghurt + összevágott kapor
2010. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
76%

Szerintem ha natúr joghurtot ízesíted, akkor az teljesen jó öntetnek!

Máskülönben nem nagyon tudom elképzelni a kukoricasalátát, csak natúrban.

2010. szept. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak tejföl van itthon, meg bors, só, cukor, majoranna, kukorica, borsó, tojás, mustár, citromlé, ilyenek vannak itthon, olyan recept is jo lenne amibe ezekböl is tehetek bele.
2010. szept. 13. 15:50
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
tejfölbe rakjál fokhagymát, vagy fokhagyma port, az is kiváló :)
2010. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Tejfölbe üss 2 tojás sárgáját.Tégy bele sót,cukrot,mustárt,kis olajat, ha van olivát,kis borsot, pár csepp citrom lét.Még egy kis cukrot.Kóstolgasd.Vágjál bele egy pici fej hagymát apróra, és önts bele a lecsepegtetett kukoricát.-vagy borsót.Nem fog hiányozni a majonéz, észre sem lehet venni,hogy nincs benne.
2010. szept. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
megfőzöl egy tojást leturmixolod, raksz hozzá joghurtot, egy kis msutárt, sót meg borsot, én mindig így szoktam a "majonézes" salátákat
2010. szept. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kattints a linkre, majd az előjövő kis képek közül arra, amelyik receptjére kíváncsi vagy!


Lapozhatsz a képek alatt a kívánt oldalszámra kattintva!


[link]

2010. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!