Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Palacsinta hozzávalók mivel...

Palacsinta hozzávalók mivel helyettesíthetők?

Figyelt kérdés
2021. dec. 11. 21:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%
Én egyszer minden hozzávalót kicseréltem és a vége egy gulyás leves lett :D
2021. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor kezdek el bármit is sütni-főzni, ha van otthon hozzá alapanyag. Ha még sincs, akkor elmegyek a boltba és veszek.
2021. dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs otthon tojásod, akkor nyilván tojásporod, vagy chia mag, lenmag, agar-agar, szója protein sem lesz otthon.

Ha megcsinálod tojás nélkül, akkor az nem palacsinta lesz, hanem macesz.

Csináld azt, amit a szomszéd házaspár, akik folyton sütöttek-főztek, olyan formában, hogy a pasi kisütötte/kifőzte, hogy mi legyen a kaja, az asszony meg körbeugrott a szomszédoknál a hozzávalókért!

2021. dec. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

9: mondjuk leírhattad volna a kérdés alá, hogy mit akarsz helyettesíteni...


Tojás nélkül legfeljebb valami vegán izével állhat össze - utimagfűhéj???? - de én még sose próbáltam... Mindenesetre messze nem lesz ugyanolyan az állaga, mint tojással.

2021. dec. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%
#11: :-D :-D :-D
2021. dec. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Na igen.... ahogy a 13-as írja, akinél tojás sincs otthon, annál elég kevéssé valószínű, hogy ilyen különlegesebb hozzávalók ott figyeljenek a kamrapolcon...
2021. dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de ez a kérdés úgy hangzott, mintha kereszt alergiásaknak főznél, pl menzán, vagy ilyen minden mentes kávézót akarnál nyitni...


Ez alapján válaszoltam, mert dolgoztam ilyen helyen, és kb ilyen kérdésekkel foglalkoztunk amikor írtuk a menüt.

Nyilván ebben a szituban volt lehetőség protein port meg érett banánt beszerzni.

2021. dec. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!