Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Vadasmártást készítettem...

Vadasmártást készítettem video alapján, ahol a répákat kis kockákban alkalmazták. Én apróra/legapróbbra reszelten tettem a lábosba - mégis darabkás lett a termék (nem afféle pépes). Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2021. dec. 1. 16:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Mindent igyekeztem úgy csinálni, mint a kis (hang nélküli ///vagyis csak zene///) kb. 1 perces, feliratozott clipben látható volt. (ffi 60+)
2021. dec. 1. 16:23
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Botmixerrel szoktam összedolgozni a mártást.
2021. dec. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
paszírozd át szitán, ha nincs botmixered.
2021. dec. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A főtt zöldség az csak püré, hogy mártás legyen kell még néhány dolog!

Ahogy írták, mixer vagy passzírozás és hogy utána krémes legyen be kellene habarni tejföllel, vagy tejszínnel, majd ízesíted.

2021. dec. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi....a tejfölös-lisztes-mustáros rész az megvolt. Van botmixerem, legközelebb majd használni fogom...a videócskában nem volt rá utalás. Köszi!!
2021. dec. 1. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!