Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi értelme van a mindenmentes...

Mi értelme van a mindenmentes táplálkozásnak?

Figyelt kérdés

Nyílván ha valaki érzékeny valamire, akkor ne egyen glutént/laktózt/egyéb allergéneket.

De akinek nincs semmiféle allergiája vagy érzékenysége, az miért egyen mindenmentesen? Egy csomó ismerősöm követi ezt a trendet, pedig semmire nem érzékenyek.


2018. jún. 8. 12:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is csatlakozom azon előttem szólókhoz, akik azt írták, hogy kipróbálták és jobban érezték magukat, mert én is így jártam.


Egy fogadással kezdődött, hogy kibírom-e, kibírtam, és amikor visszatértem mindenevő állapotra, egy rakás olyan egészségügyi problémám jött vissza, ami akkor eltűnt, amikor mindenmentesen éltem, csak tízet írtam föl magamnak további motivációként.


Tetszik az hozzáállás, hogy a gyomrunk nem szemét és nézzük meg, hogy mit teszünk bele.


Én visszakérdeznélek téged, kérdező: mi értelme van annak, hogy válogatás nélkül bármit megeszel, amit eléd raknak vagy árulnak és elég neked az, hogy mondjuk ízlik? A további hatása hogyhogy nem érdekel? Mert még nincsenek testi problémáid? Vagy csak mert úgy megszoktad azokat, hogy már el sem tudnád képzelni az életed nélkülük. Pedig nem muszáj szívrohamban vagy rákban meghalni, ami vezető halálok a mindenevő országokban.

2022. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!