Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A málnás saláta receptem,...

Readingwriting kérdése:

A málnás saláta receptem, hogy hangzik?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy ihletet, hogy készítsek salátát, de nem akármilyet! :)

Málnás saláta: Kis műanyag dobozba beleöntök egy kis ecetet majd hozzá kristálycukrot és összekeverem. Az alaplé megvan oké, ezután fagyasztott málnát gondoltam bele(kedvencem, jó sokat..gondolkodtam a majonézen, de nem hinném, hogy ízletes lesz, de ez még várhat. Kevéske salátakeverék(nem szeretem annyira magát a salit, így lehet nem rakok bele)Öntök rá egy kis ezersziget öntet saláta dressinget amit majd elkészítek hozzá...díszítem egy két babérlevéllel és még valami kéne hozzá...(ötlletek jöhetnek.

És kb így hangzik ez a kis "ihlet" mellé persze egy kis hangulatvarázsló mécsest meggyújtok.

Este gondoltam elfogyasztani.

Csak a méecsestől kicsit félek, mert még nem gyújtottam, de nagyon szép lenne.

Attól félek amúgy, hogy egy kis szellő bejön és kigyullad valami vagy meglököm(ettől nem annyira tartok :)).

És mellé még világítana a mini hold lámpám.

Mit gondoltok erről a kis ötleről, vagy valaki csinált már hasonlót?

Jó magam: Lány és majdnem 20, de elmúlt 18. ;)

Szeretem az ilyen kis regénybe illő pillanatokat egymagamban.

Ó és mennek majd a zöld hüvelykujjak. ;) :D :)

Előre is köszönöm!!!

:)Bocsika a regényért...mint mondtam, regénybe illő :D.

Elveszett bennem egy költő talán? :D

Lesz még néhány ilyen ötletem. :)



2016. okt. 24. 20:28
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kevdvesutolso nem romantikusnam szantam volna es normail valaszokat soha nem lehet kapni? Ha olvastal volna a sorok kozott ra jonnel nem romantika!!!!
2016. okt. 27. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!