Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egy éjszakára kint felejtettem...

Egy éjszakára kint felejtettem a mozzarellát a szobában - megehetem még?

Figyelt kérdés
sajna elfelejtettem betenni a hűtőbe, kb 10 órát volt szobahőmérsékleten. van rá esély, hogy még nem romlott meg? tudom, kóstoljam meg blabla.. de mégis?

2016. okt. 6. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:

És mit jelent a szobahőmérséklet? Mert panelben lehet, hogy 28 °C van, míg egy házban, ahol nem fűtenek, lehet, hogy 14... Szóval nem mindegy, érted.


Szagold meg, nézd meg az állagát, és megtudod.

2016. okt. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát olyan átlag szobahőmérséklet, 22-24 fok? nem tudom. nem fűtünk még, de panel.
2016. okt. 6. 09:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lett szerintem.
2016. okt. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Egy nap alatt semmi baja nem lesz, még meleg szobában sem.


De amit egyre több táplálkozási szakértő mond: bízzunk meg az érzékszerveinkben, végül is az a képesség, hogy élelmiszerek fogyaszthatóságát ezekkel megítéljük, sok tízezer év alatt kódolva lett bennünk.


Ha a mozzarella szép fehér, nincs savanyú szaga és íze, akkor teljesen rendben van (és ha lenne neki, akkor sem lenne az egészségre káros, csak az íze lenne kevésbé kellemes).

2016. okt. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. megettem. még élek:D
2016. okt. 7. 12:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!