Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hová tűnt az a régi jó füstli...

Hová tűnt az a régi jó füstli íz a füstli virsliből?

Figyelt kérdés

régen imádtam, friss kenyérrel, zsemlével, majonézzel, kecsappal, de most annyira okádék íze van, hogy ehetetlen.. mi történt vele?? a natúr ízről beszélek, okádék íze lett.



(ma vettem sajtosat, és annak már olyan íze van mint régen.:OOOOOOOOOOde rég éreztem ezt az ízt)


2016. okt. 3. 20:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
vagy csak még gyerek voltál és a szüleid sajtosat vettek azért más..
2016. okt. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
szüleim szerint is megváltozott az íze és azért nem veszik... nem voltam már annyira gyerek, hogy ne emlékezzek.
2016. okt. 4. 20:53
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
azt hiszem a hústartalma is csökkent már, nem lepne meg ha a fűszerekkel is ezt tették volna, kevesebb a füstaroma
2016. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
81%
16:24, a nagy haszon receptje: Egy neves, ismert terméket felütnek mindenféle pótszarral (húspótló, vágóhídi hulladék stb.), csinálnak neki valami hangzatos "márketinget", hogy "vaci új sose kóstolt íz", így még drágábbért is eladhatják, miközben minőségileg meg trágya lett az egész. Sokféle élelmiszerrel eljátszották ezt már, aztán ha kiderül a dolog, netán haláleset történik, vagy lefizetik a NÉBIH-t, vagy fognak egy bűnbakot, rákennek mindent, és ugyanott folytatják, ahol abbahagyták.
2016. okt. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A Spar sajátmárkés kimérős juhbeles virsli és frankfurti virsli sokkal jobb, húsízük van! Régen én is a Füstlit szerettem, de áttértem ezekre, bár nem füstöltek, sokkal jobb ízük van, próbáld ki!
2016. okt. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!