Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hová tűnt az a régi jó füstli...

Hová tűnt az a régi jó füstli íz a füstli virsliből?

Figyelt kérdés

régen imádtam, friss kenyérrel, zsemlével, majonézzel, kecsappal, de most annyira okádék íze van, hogy ehetetlen.. mi történt vele?? a natúr ízről beszélek, okádék íze lett.



(ma vettem sajtosat, és annak már olyan íze van mint régen.:OOOOOOOOOOde rég éreztem ezt az ízt)


2016. okt. 3. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
többféle izésítés van és volt is.
2016. okt. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de régen a sima is finom volt, nem okádék ízű
2016. okt. 3. 21:14
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ma ettem, és nem tűnt fel, hogy okádék íze lett volna.

Egyébként van, hogy néha más alapanyagból készítik, gondolom, ha valamelyik összetevőből hiány van, próbálják más forrásból pótolni, ezrét néha előfordulhat, hogy kicsivel másabb az íze vagy állaga. De drasztikus eltérést még nem tapasztaltam.

2016. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Tudod te, hogy miből készül a füstölt íz?


A faszéngyártás mellékterméke.

2016. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2%

Spórolnak, Kérdező, amit lehet, húspótlóval meg mindenféle szar pótszerrel ütik fel. A legtöbb kajában ilyenek vannak, aztán csodálkozik az ember, hogy folyton beteg.

22:15, inkább az legyen, mint valami szar vacak műanyag, ami aztán 10 év múlva bélrákot okoz.

2016. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 RigBy válasza:
3%
Régen frankó kis kutya husbol volt most meg már oposszum meg rágcsáló husból meg lókörömből van =/
2016. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Régen teljesen más íze volt. .. nem tudom ezt hogy lehet meg enni . Régen bele tudtam vna halni csak ezt ettem sima natúr fustli t. Borzalom most. : (


De a sajtos hasonló mint régen volt a sima . Halisten h próba erejéig vettem egyet .

2016. okt. 3. 23:24
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is emlékszem, mikor még csak kétféle volt (a sajtos változat Sajtli néven futott, olyan 2000 körül), akkor nagyon-nagyon ízletes volt. Ma már csak árnyéka régi önmagának, teljesen más az íze. :(
2016. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy simán csak romlott volt?

Gondolom, ha olyan okádéknak érezted, akkor nem kóstoltál meg 3-4 csomagból...

2016. okt. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem romlott volt, de egyszerűen nem az a régi finom füstli virsli íze volt és vettem másikat is hónapokkal később hátha az a "széria" volt rossz ízű, de a többi sem jobb, az illata is más mint 8-10 éve :(
2016. okt. 4. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!