Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tesco-s szalámik csomagolása?

Tesco-s szalámik csomagolása?

Figyelt kérdés

Titeket nem zavar az "új" csomagolóanyag? Kb. 2 éve vezették be ezt az új, zöld fás, fehér alapszínű műanyag csomagolópapírt a felvágottaknál. Maga az árcímke úgy ráragad, hogy alig lehet kibontani utána, csak szinte széttépni lehet.


Utána meg persze normálisan visszatenni sem lehet a hűtőbe, ha nem eszel meg egyszerre 30 dkg szalámit. Más boltokban a jól bevált, papír és fólia belsejű csomagolópapírt használják, nem értem, a Tesco miért vezette be ezt.



2016. ápr. 7. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

-tudod erről az a vicc jutott eszembe :

Süni találkozik a Nyuszikával aki sír. Süni megkérdezi :

-Miért sírsz nyuszi ?

-Á,hagyjad már, minden nap megerőszakol a Medve.

-És most hová mész ?

-Megyek a Medvéhez !


-szóval: ne vegyél meg olyant, ami bosszant,azt jónapot

2016. ápr. 8. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SzilKa ***** válasza:
100%
Vagy kicsomagolás után tedd át egy dobozkába...
2016. ápr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ez valóban idegesítő. Az oka elég egyszerű: így akarják megakadályozni a helyben zabálást. Ugyanis még ha mi nem is lennénk képesek rá, de sokan a bolton belül zabáltak két pofára. Az új csomagolást otthon ollóval lehet csak normálisan kinyitni. A megmaradt felvágottakra egy vagy több műanyag dobozkát kell rendszeresíteni a hűtőben.
2016. ápr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a problémátok vele. Valóban nehezebb kicsit kibontani, de van olló, valamint ha kerek egy percet rá tudsz szánni, nagyon egyszerűen kibontható kézzel is. Ráadásul rendesen vissza is lehet csomagolni, nekünk ezzel még gondunk nem akadt. Jobb, mint a Sparos csomagolás, ami szétázott a kolis hűtőben és szét mentek a párizsik is, méghozzá rendszeresen. Egyébként meg ez az "új, zöld fás" csomagolópapír elég jó dolog, csak nézzétek meg mi van rá írva. Személy szerint nekem tetszik ez a megoldás.
2016. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A papíros csomagolás nekem még nem ázott el, olyan volt, hogy ráfolyt valami, de akkor csak a külső papír ázott át, a fólia megvédte a szalámit.


Ezt a műanyagot olyan nehéz kezelni, a tolvajok ellen nem tudom, miért ezt választották, ők ezt is széttépik a boltban zabáláskor, nem hiszem, hogy meghatná őket. Tipikusan megint a normális vásárlók szívnak a hülyék miatt. :o(

2016. ápr. 8. 11:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Csakbszerintem undorító dolog visszacsomagolni a szalámit abba a papírba, ami megjárta a pénztárszalagot, a pénztáros koszos kezét ês a bevásárlókocsit, ahová a kutyaszaros cipőjű gyerekeket ültetik?
2016. máj. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!