Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen okai lehetnek, ha egy...

Milyen okai lehetnek, ha egy boltban vásárolt kajának lyukas a csomagolása?

Figyelt kérdés

Egy adott boltból ez már többször előfordult velem, túrórudit vettem és aztán meg itthon vettem észre, hogy lyukas a csomagolás. Persze lehet ettől függetlenül meg lehetne enni, de ez normális, hogy lyukas?

Ez a bolt vagy a gyártók hibája lehet?


2015. jún. 19. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy a végén elengedett a hegesztés, az jó eséllyel gyári hiba, kicsit elmozdulhatott a termék a szalagon, és nem lett rendesen lezárva. Ezen kívül a dobálástól lyukadhat ki, ez többnyire a vásárlók hibája, akik széttúrják az egész dobozt, de láttam már dobálózó árufeltöltőket is (az egész kartonnal kirakott cuccoknál ez nem játszik). Tanulság: vizsgáld meg a terméket, amit levettél a polcról, ne dobd be vakon a kosaradba.
2015. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy a Klári szórakozik veled!
2015. jún. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!