Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mik az egészséges ételek...

Mik az egészséges ételek nyáron, a strandon?

Figyelt kérdés
Én például ezeket eszem: tegnapról megmaradt túrós tészta reggelre + dobozos dréher + dupla espresso. Utána lemegyek a partra horgászni. Ebédre hamburgert vagy lángost eszek, 16:00-kor egy fél doboz Carte'dor vanília. Ebédre gulyás vagy hekk kenyérrel. A TV-ben a diabetikus azt mondta ez nem egészséges. De hát akkor mit egyek, én a melegben is éhes vagyok...??

2015. jún. 13. 08:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
az az egy sör nekem kevésnek tűnik ..
2015. jún. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta a diabetikus: zöld salátát (ami keserű) + gyümölcsöt. Ha én pörkölt helyett jégsalátát eszek és utána gyümölcsöt meg kávét iszok, egész nap járok majd a wc-re...?
2015. jún. 13. 09:22
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem minden egeszseges, ami jol esik ... az esik jol amit megkivansz: strandon pedig mi mast kivanna meg az amber, mint sultkolbaszt vagy halat, langost/gofrit/palacsintat es nyomateknak meg egy kis fagyit, avagy jegkasat. Raadaskent ha a nap is megpirit egy kicsit, mar ranezesre is ki fogsz csattanni az egeszsegtol :) Kell ennel jobb vagy tobb esetleg mas?
2015. jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Titusztitusz ***** válasza:
43%
Pl. a reszelt sajttal megszórt lángos ideállis étel nyáron a strandra...Én egykoron el sem tudtam képzelni strandolást anélkül...
2015. jún. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
67%
Fagyi.A többi káros mert a palacsinta cukros a lángos zsíros.Meg ha tartani akarok a bikinialakot akkor nem ehetek mást,nyáron meg mindig a nőknek a legjobb formájukat kell hozzák.Persze a férfiak minden szemetet megehetnek közben meg szapulhatják az ott lévő nőket hogy itt hájas ott hájas.
2015. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%

Igazság szerint nyáron a cukros, zsíros ételeket kell mellőzni, leginkább minimalizálni. Jó nagy ritkán ha strandra kerülök akkor megeszek egy lángost, vagy gyrost ha úgy van rá pénzem, de én inkább magam viszek oda pár szalámis szendvicset ha egész napra megyek. Én is járok le a párommal horgászni mert lány létemre én imádok horgászni, de ugye ezt kimondott horgásztónál tesszük árnyékos helyen hajnali órákban maximum reggel 9 ig. Ma is voltunk lent hajnali 6 kor indultunk autóval fél 7 kor lent voltunk fél 8 ra már kifogtuk a két nagy pontyot ami arra a napra engedélyezett sőt még többet is simán tudtunk válogatni melyiket visszük haza és melyiket engedjük vissza. Még maradtunk volna szívünk szerint pár kisebb keszeg is elfért volna de már eléggé kezdett melegedni meg sokan i voltak ilyenkor nem nagyon lehet már ott horgászni mert csak egymást zavarjuk. Én oda reggelire tojásos szendvicset vittem magunknak meg termoszba kávét. Most itthon főzünk meg kisütjük a mai fogásokat aztán délután 3 után megyünk le a közeli strandra feláron fürödni egy picit. Mi délután nem nagyon szoktunk enni, legfeljebb fagyizás ami belefér. Én 25 éves nő létemre nem vagyok hízékony típus, sokan irigyelnek nekem annyira nem kell odafigyelnem, bár ha nagyon bekajálok akkor melegbe jobban fáradok és kába is vagyok ilyenkor de nem is igazán szoktam éhes lenni. Vacsira a párom kint a kertbe grillez néhány csirkeszárnyat vagy combokat és ez másnap reggel is simán ehető szokott lenni. Holnap egész napos strandolást tervezünk, párom a múltheti maszek pénzéből fogunk ott megkajálni meg déluán veszünk fagyikehelyt is.


Igazság szerint sok salátát, gyümölcsöt kellene enni, meg sok vizet, kellene innia az embernek. Párom nem ihat alkoholt, nála a sör probléma nm gond hogy túl sokat iszik belőle, bár nagyon szereti a hideg sört akárhol is van, de tudja hogy nem ihat, nagy ritkán 1 üveg belefér ezt az orvosa is mondta ha nagyon kívánja igyon nyugodtan, de inkább alkohol mentest kellene innia, de azt utálja, abból egyedül a citromosat hajlandó meginni mert az elnyomja azt a mellékízt ami az alkohol mentesbe van.

2015. jún. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
67%
Én sem vagyok hizékony típus max 3 kg szokott feljönni rám de azt sem birom elviselni.Én nem irigyellek csak mert ehetsz ilyen káros kajákat.Tönkreteszik az emésztőrendszert s rengeteg kárt csinálnak a szervezetben.Amúgy meg nem nőies amikor tömik magukba a nagy langost a nők a strandon.Az szebb látvány mikor fagyit eszik,vagy valami gyümölcsot.S az hogy nem vagy hízasra hajlamos nem jelenti azt higy később is igy lesz.Én sportolok is mert úgy tónusosabb lesz az alak.
2015. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A grillezett csirke jó ötlet, a főtt ponty jó ötlet; és én meg oda megyek csak horgászni ahol úszni is lehet, elég sokat úszok. Anélkül meg lehetne hülyülni a melegben...
2015. jún. 13. 15:33
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

ez nem komoly

én ennyitől eldurranék bár nagyon keveset eszem

2015. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9%

Engem tuti nem hatna meg, hogy mi a szép látvány, cukros fagyikat tuti nem tolnék...

Másnak persze lehet, dehogy akarok én beleszólni, én is megettem a magam részét az életem korábbi részében...


Kérdező, nem tartom óriási gondnak, ha a strandon azt eszed, ami jólesik (már ha nem lógsz ott sűrűn)... Illetve nem akarok szigorú megmondóemberke lenni, úgysincs semmi értelme s ez a Te életed, a Te döntéseiddel.

Én speckó étrenden vagyok, én valószínűleg azt követném a strandon is, főleg, hogy ahova én járok, ott venni sem lehet semmit s amúgysem eszem ott :)

A dietetikusok véleménye nem érdekel, én érzem, nekem mi a jó. Nem a sok szénhidrát (néha jó azért egy sör ;)). De van, akinek igen, nem vagyunk egyformák. Bár a modern ember túl sok szénhidrátot eszik, nem is a legjobb fajtából, ebben biztos vagyok.

2015. jún. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!