Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Gyömbér, vajon miért olyan...

Gyömbér, vajon miért olyan drága? Ér annyit?

Figyelt kérdés

Kisváros ,zöldséges,2200 ft kilója,először egy nullával kevesebbet olvastam.

De sok mindenhez javasolják,pl.fogyókúrás italhoz, stb.

Vajon megéri?

Hol lehet venni máshol,ahol olcsóbb, esetleg szárított formában?


2015. márc. 20. 07:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is a szárított egész más ízre és hatásra is, nem túl sokat ér.


Másodszor nem egyszerü termeszteni, ezért is kerül többe.


Harmadszor csak kevés kell belöle, egy fél cm-es szelet böven eléf naponta. Ha így veszed, akkor már nem sok.


Negyedszer, ha egyszerre megveszel egy nagyobb darabor, akkor feldarabolva le lehet fagyasztani, nem kell félni, hogy megromlik.

2015. márc. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon erős fűszernövény, nagyon kevés kell belőle, és sokáig eláll. Megéri. Szárítottan a fűszerek közt találod, de úgy már csak ízesítésre jó, nincs gyógyhatása, vagy jóval kevesebb.
2015. márc. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Aldiban most 700 ft/kg, a Tescóban is lement 1300-ra a múltheti 1900-ról, de a Spárban is volt 2300-ért...

Szóval most nagyon megéri az Aldiban venni, ha van a közeletekben.

Én minden héten veszek, 10-15 dekát, naponta fogyasztok egy fél hüvelyujjnyit.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve, amikor felsőlégúti beteg voltam februárban, akkor is segített, és a gyomrom is sokkal jobb tőle.

A friss mindenképpen sokkal értékesebb a szárítottnál.

Én nyersen eszem kis darabkákban mézzel, vagy gyümölcsjoghurtba keverve.A gyömbértea is nagyon finom.

2015. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi,de sajna nincs aldi,csak tesco,de az se kozel.
2015. márc. 20. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!