Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » 2 napig fűstöltem a kolbászt...

2 napig fűstöltem a kolbászt akáccal, maj utánna, vízesedés jelent meg rajtuk. Kinyitottam a fűstölöt, most már szépen leszikkadt. Nem jelent ez problémát? A másik, meg alig lehet látni a füstőlés nyomát, pedig kapott rendessen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kolbászt mi mindig egy hétig füstöljük. Csak ekkor biztos, hogy el is áll.
2015. jan. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"vízesedés jelent meg rajtuk"????? Milyen husbol készitettétek?
2015. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lapocka,zsírszallonna
2015. jan. 28. 18:45
 4/7 Ügyet Lenke ***** válasza:
18%
2x szoktam füstölni, 2x tűz, lágy fa, vékonyra vágva, majd lefolytom keményfakorpával, ajtót becsuk...24 óra múlva még 1x. Nekem mindig elég füstös, nem romlik, nagyon jó ízű. Töltés után, füstölés előtt 24 órát hagyon lógni, amíg szikkad, érik és kirúgja magát benne a paprika is...
2015. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zolidobos ***** válasza:
Az izzadás miatt nem látni a füstöt, vidd jól szellőző helyiségbe, esetleg segíts rá egy ventillátorral. Két nap múlva nézd meg, és gondolj egy pillanatra rám...)))
2015. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te,tartozól még valakinek egy recepttel!Igéret szép szó.....
2015. jan. 31. 15:24
 7/7 zolidobos ***** válasza:
Igen,szêgyenlem is magam,bde pótolom...
2015. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!