Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Olcsó/bb élelmiszerek?

Olcsó/bb élelmiszerek?

Figyelt kérdés

a család szereti a lecsó kolbászt.

főzve,sütve,vacsira ...stb ,főleg a kisfiam.

de sajna már tippem sincs,hogy hol, milyet vegyek,mivel a legtöbb ehetetlen! és nem túlzok!

amikor az ember főlszeleteli tele van kisebb-nagyobb összerághatatlan,csúnya valamikkel,gőrcsökkel.és igen ritka a hús benne.

korábban a lidlben vettem. egy pár van becsomagolva és a zacskojara baroni van írva.nagyon finom volt.de sajna időközben az is "beállt a sorba",aztán a spárba járok még.hát előre is elnézést a kifejezésért amit ott árulnak lecsó kolbászt az valami undorító. a már kívülről is jól látható sötét görcsök .... szóval felháborító!


a kérdésem az lenne,h.Ti hol veszitek a lecsó kolbászt ami úgy ehető (ha van meg ijen)és milyen márkájút?

a válaszokat köszönöm!


2014. szept. 23. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk van vágóhíd, és ott veszek húst, kolbászt, szalámit, mindent.
2014. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Húsboltban érdemes inkább vásárolni, nem előre csomagolt olcsó vackokat. És inkább a drágábbat próbáld meg, olcsó húsnak híg a leve sajnos.
2014. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom, régebben mintha jobb lett volna a Pennyben kapható is, mostmár az is ehetetlen. Én leszoktam a kolbász evésről, nem teszek se a rakott krumpliba, se a lecsóba, mindent üresen eszünk inkább. A férjemnek külön teszek bele lángolt kolbászt vagy füstölt gyulait, ő még azokat megeszi, nekem már egyik sem ízlik. Vágyom a régi házi jó gyulai kolbászra és szalámira, de 20 éve nem láttam olyat.
2014. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mi regebben a sparban vettuk,1000ft/kg nagyon fincsi.Most nem tudom mert 1 eve nem voltam otthon ( olaszban elek).

A sparban altalaban jo dolgok vannak. Igaz rengeteg minden megváltozott már.. Pick szalami is ami elvileg milyen regota egyfajta képen csinálják.. na ja..

A sparban van finom,meg a coop-ban talaltam meg ehetot..

2014. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Debrecenit veszek nem olcsó 1kg kiszerelésbe. Pápa hús gyártja. Viszont finom 66% hús van benne. Ha jól emlékszem 1200-1500ft/kg. Tesco ,Auchan ,Spar.
2014. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!