Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A ma rendelt pizza holnap még...

A ma rendelt pizza holnap még jó lesz, ha addig hűtőben tartom?

Figyelt kérdés
Nem bírtam megenni az egészet, gondoltam h holnap enném meg a maradékot. Finom lesz még holnap?
2014. jún. 7. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát nem lesz ugyanolyan, de meg lehet enni
2014. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen finom lesz holnap, de ne a mikróba tedd hanem a sütőben melegítsd fel kb. 5 perc alatt. Ha teszel még a tetejére egy kis friss sajtot, akkor még jobb.
2014. jún. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 reptoid ***** válasza:
100%
Én vagy 4-5 hónapig csináltam azt, hogy este rendeltem 2 pizzát (az egyik akciósan ingyen volt), egyiket megettem este, a másikat másnap délben. Semmi baja nem lett, íze is finom volt.
2014. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jóóó háát :D Én sem tudok egyszerre egy egészet megenni, és másnap felmelegítem. Igaz nem olyan jó, mint a melegített töltöttkáposzta, de ehető.Én mikrózni szoktam.
2014. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha sütőben melegíted max hőmérsékleten 3-4 percig, finomabb lesz mint mikor kiszállították.
2014. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jó lesz hűtőben tartva!
2014. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Jajj gyerekek nagyon félelmetes fáradtan s egyben betegen olvasni!

második kommentár: sütőben helyett hűtőben

következőnél: megijedtem, mert a vessző után odaképzeltem a mondat másik felét: nem ettem meg :D :D

2014. jún. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!