Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Sos! Tegnap esti pizzat nem...

Sos! Tegnap esti pizzat nem volt hütöben megehetem ma este? Rendelt pizza nem lesz bajom? Kismami vagyok

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha kismami vagy, inkább ne!
2011. jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Nincs baja, ha nincs rajta romlandó feltét. Gomba, tojás, stb.
2011. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Én inkább kihagynám. Lehet, hogy nincs rajta olyan, ami romlandó, de azt sem tudod biztosra, mennyire van jól átsütve, milyen adalék-anyagok vannak a tésztában, amelyek esetleg már bomlásnak indultak.
2011. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

süsd át és akkor nyugodtan megeheted, Csak ha gomba van rajta akkor ne.

a pizzériából nem hiszem, hoyg ne frisset hoztak volna.

2011. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nyugodtan edd meg.
2011. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy furán fog hangzani de ha van kutyád vagy macskád adj neki belőle egy darabot ha megeszi akkor még jó! Az állatok nem esznek romlott kaját!
2011. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én egy napig hánytam múltkor egy sajtos alapon tengeri kütyüs pizzától ami 5 órát volt fűtött helységben. Felejtsd el!
2011. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az egy tévhit, hogy a kutyák nem esznek romlott kaját. Mégpedig súlyos tévhit. Jó, a messziről bűzlő több hetes zöld meg kék húscafatokat lehet, hogy nem, de a nyálkás, savanyú szagú felvágottakat minden további nélkül. És még bajuk sem lesz tőle. A saját kutyám pont ma zabált fel egy liter másfél hetes csülkös bablevest. Jóllehet nagyrészt hűtőben volt, de azért másfél hét után én nem igazán enném meg. A kutyának viszont teljes nyugalommal oda merem adni, mert tudom, hogy nem lesz tőle semmi baja, sőt, még fincsi is neki, mert amúgy nem kap ilyen jó füstölt csülköket.
2011. febr. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Eleg nagy szégyen, hogy kutyádat romlott kajára szokattad! Az enyém meg nem enné! Csak a frisset!
2011. febr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szégyen, és senki nem szoktatta rá, nem ilyesmin él. Pusztán megjegyeztem, hogy TÉVHIT az, hogy a kutyák kimutatják egy étel romlottságát. Ez alapján kiindulni nem bölcs dolog, mert igenis megeszik a kétes állagú cuccokat is. Továbbá az is tévhit, hogy a kutya tudja, mi jó neki és mi nem, a mérgező dolgokat pedig nem eszi meg. Ezzel a tévhittel is gyakran lehet találkozni, pedig semmi alapja nincsen. Ha így lenne, akkor szegények nem innák meg a fagyállót vagy nem pusztulnának bele a szőlőbe, amit egyébként nagyon szeretnek és szívesen fogyasztanak, jóllehet mérgező számukra. A csokoládéról nem is beszélve (mondjuk abba szerencsére nem döglenek bele, mint a szőlőbe, ha hajlamosak rá).
2011. febr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!