Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol lehet barackos boci...

Hol lehet barackos boci csokit venni Szegeden?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos, hogy szombatig szerezzek barackos boci csokit. Esetleg Orosházán vagy valahol Orosháza és a Nyugati pályaudvar között. Előre is thx.

2013. okt. 30. 04:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Én itt Egerben a hiper, szupermarketekben láttam. Szerintem nézz szét ott is. Biztos lennie kell.
2013. okt. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik CBA-ban, vagy hasonló nagyobb élelmiszerboltban kell lennie. Nem olyan ritkaság az.
2013. okt. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bár nem ott élek,de tescoban,sparban és intersparban biztosan van.
2013. okt. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát, nem sokat segítettetek. "Bármelyik", "biztosan". Nos, ezek az állítások bizonyítást igényelnek. Valaki írt egy üzenetet annyival, hogy: "bárhol lehet kapni :)"

I was like:

[link]


Nagyszénáson sehol nem lehet kapni. I'm pretty sure. Ok, nem nagy település. Van kb. 5 bolt or sth. Én Orosházán se találtam, sőt Szegeden is csak egy helyen találtam végül. Bár Szegeden nem jártam minden boltban.


Ha esetleg valaki szeretne venni, a Mérey utca közelében lvő "kis-Tescoban" kapható. De már csak ez az egy volt, szóval nem vagyok "biztos", hogy lesz, amikor mentek.


Mivel az analízis tanárnőm 15 perccel tovább tartotta az órát (és 15 perccel korábban kezdte), majdnem elkéstem lin. alg. előadásról, amikor elmentem a szünetben, de végül sikerült szerezni. That is how difficult is to get that stuff. Nem lehet bárhol kapni.


Azért mindenkinek köszönöm, aki próbált segíteni (a felületes és helytelen válaszával), szóval ezért a great effortért kapott mindenki egy hasznos értékelést ;)

2013. okt. 31. 14:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, de idegesítő stílusod van. Remélem, a csoki sikeresen célba ért.
2013. nov. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Cool stílusom van. Ma fog célba érni. Nem ismersz, de cool vagyok. Trust me. Cool. Keeeeeeeeeeeeeewl :D
2013. nov. 2. 01:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon cool vagy...
2013. nov. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ikr?
2013. nov. 3. 16:03
 9/10 A kérdező kommentje:

Célba ért a csoki. Kaptam érte egy nagy ölelést. Az első ölelést a barátnőmtől ennek a csokinak köszönhetem, és nektek, srácok. Azoknak, akik válaszoltak erre a kérdésre; azoknak, akik elolvasták, de csak gondolkodtak a válaszon, viszont nem írtak semmit. Talán a családjuk tudott volna válaszolni, köszönöm a családjuknak, köszönöm az oldal létrehozóinak, a modoknak, hogy nem törölték a kérdést. Azoknak, akik nem DDOS-olták az oldalt. Köszönöm azoknak, akik nem vezettek félre, és azoknak is, akik bíztak bennem, ezzel erőt és hitet adva, miáltal képes voltam megvenni a csokit.


Köszönöm.

2013. dec. 14. 02:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen!

Örülünk az örömödnek!

/Mikuláskor gondoltam Rád,az egyik kollégámtól barackos-kekszes boci mikulást kaptam./

2013. dec. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!