Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kedvenc csokid? :D (márka,...

Kedvenc csokid? :D (márka, íz) szeletes, táblás is lehet

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 08:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Kinder Bueno, Cadbury csokik, Twix, Bounty (tejcsokis), Toffefee, mogyorós mazsolás milka
2013. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

A Mars megváltozott? Milyen volt? Én nagyon szeretem, és nem emlékszem másmilyenre, pedig már 28 éves vagyok.

Viszont nem mondanám, hogy rendszeresen ettem bármikor is, szóval lehet, persze! Kíváncsi vagyok.


Én a régi Bocira emlékszem. Sokak szerint az jobb volt. Nekem ez a mostani is ízlik, meg az is jó volt persze. De ezt nem mondanám rosszabbnak. (Vagy csak mégsem emlékszem olyan pontosan?)

2013. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Maltesers az milyen? Még nem is hallottam róla!


A Mars csokinak a közepe változott meg ami a karamella alatt van, nem tudnám pontosan megmondani, talán kicsi semlegesebb íze van, de azért összességében annyira nem érződik, csak én szeretem elemezgetni a különböző csokikat. Van hogy külön eszem meg az alkotóelemeket:D


Én a Milkák közül a Chocolate Dessertet szeretem a legjobban, olyan nagyon nagyon csokis íze van és krémes, szétolvad a számban, imádom!

Egyébként meg a 65-70 %-os kakaótartalmúakat a keginkább, étcsoki mániás vagyok!


A túró rudit nem számoltam ide, mert mondjuk ha azt mondanák nekem hogy egyetlen egy édességet mondjak és csak azt ehetem ezentúl az a Mizónak a sima túró rudija lenne:)

2013. szept. 18. 20:04
 14/27 A kérdező kommentje:
Egyébként én is 28 vagyok:))
2013. szept. 18. 20:05
 15/27 A kérdező kommentje:
Még egyikőtök írta a chiliset, az milyen ízű? Tényleg csíp vagy csak fűszeres ízű? Sosem kóstoltam, de meg kéne mert a csípős dolgokat is szeretem...
2013. szept. 18. 20:06
 16/27 anonim ***** válasza:

A maltesers ropogós. Finom. :) Vegyél Celebrations-t, abban van!


[link]


Chiliset én még sosem mertem próbálni. :s Valahogy nekem nem nagyon illik össze a kettő, pedig ételben szeretem a chilit.

2013. szept. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Ok, kipróbálom:) Majd a chiliset is, hátha bejön..egyébként az rémlik nekem, hogy valahol ez tradíció...szóval nem igen most találták ki. De kár hogy ennyire csínján kell bánni ezekkel a finom dolgokkal:) Mondjuk a túró rudinál egyszerű a képlet az ízesítés nélküli a legfinomabb!
2013. szept. 18. 20:47
 18/27 anonim ***** válasza:
Karl Fazer tejcsokik, Marabou kekszes, narancsos-ropogós, málnás-joghurtos, Oreos Milka, azok, amikben karamell szósz van, ami folyik... Étcsokiból szinte bármilyen jöhet, még ha nagyon sok százalékos is.
2013. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Az átlagos árkategóriájú csokik közül a Ritter Sport csokik a kedvenceim.


Ebben is mentolos, a világoskék csomagolású.

2013. szept. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 supra01 ***** válasza:
51%

Aki finom és igazi csokikat akar enni, annak ajánlom:


[link]


És magyar csoki!!!!

Nézzetek szét!

2013. szept. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!