Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kedvenc csokid? :D (márka,...

Kedvenc csokid? :D (márka, íz) szeletes, táblás is lehet

Figyelt kérdés
2013. szept. 18. 08:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Van a Lidl-nek a Bellarom márkájú csokija. Abból a kávés-fehér csokis a legkirályabb! (kicsit olcsóbb, kínai másolatát pedig kapni az Ázsia Center édességeseinél :)
2013. szept. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
a kávés ízt én is nagyon szeretem, akkor azt mindneképp kipróbálom majd:)
2013. szept. 18. 08:42
 3/27 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom,csokinak szamit e, de a legjobb a feher csoki mandulaval. Catre' dor talan, nem vagyok benne biztos.
2013. szept. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
persze, hogy annak számít mi más lenne:)igaz kakaó nincs benne, de attól még csoki az!
2013. szept. 18. 09:45
 5/27 klopusz ***** válasza:
100%
Sportszelet - minden mennyiségben! Ezen kívül bármelyik, 60 % feletti fekete csoki (mandulás, gyümölcsös, chilis).
2013. szept. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Minőségi étcsokik gyümölcsös vagy mentolos töltelékkel.
2013. szept. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

mentolos csokit még csak gagyiban kóstoltam, de igazából már az sem volt rossz..tényleg finom lehet egy minőségi...Az A. Eightet azt ismerem más márkát viszont nem, hogy milyenben van még ilyen íz.

Egyszer ettem 90 %-osat, mert a testvérem azt mondta ehetetlen, szerintem amúgy nem, csak rá kell hangolódni!

2013. szept. 18. 09:56
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Húú, rengeteg van, igazából nagyon imádom a csokit... :)


A Milkák közül különösen szeretem a Karamellásat, a noisette-t, a mogyorósat, a fehéret, a "bocisat", habkrémest, tejkrémest, simát. Szeretem még a Wafelinit és a ChocoCookie-t, illetve a ChocoJaffa-t. A ChocoWafert nem ismerem, de jónak tűnik az is. :) A Crispello is jó.

A többit is szeretem persze, nekem tényleg csak csoki legyen. :))) (Egy kivétel van: a mazsolásat nem szeretem...)


A Bocinál a kedvencem a sima étcsokijuk, de a mocsorós étcsoki, és a sima Boci is nagyon finom. Finom még a rumos boci-szelet, a sima tejcsoki, az Aero, meg, ami olyan, mint a Wafelini a Milkánál. (nem tudom, mi a neve. :S)


Nem tudom, csokinak számít-e, de a Pöttyös túró rudikat is nagyon szeretem: étcsokisat, és az étcsokis gyümölccsel töltötteket leginkább.


Ezen kívül: Mars, Twix, Bounty, Kit Kat, Maltesers, Ferrero Rocher, Mozart, Milky Way, Macskanyelv, M&M-sből a barna (a többit nem annyira szeretem), Snickers, BalatonBumm, 3Bit, Sportszelet, kókusz rúd, a régi Melódia csoki, Kapucíner...


A Kinder csokiknak minden fajtáját nagyon szeretem.


Az "új felfedezettem" pedig ez: [link]

Sajnos, itthon nem nagyon lehet kapni. :(

2013. szept. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
kis koromban egyébként én is a sport szelet és mars mániás voltam, de aztán ahogy nőtt a kínálat, mindig meg akartam kóstolni valami mást..de nagyon szeretem őket ma is, habár a mars egy kicsit megváltozott ahhoz képest amilyenre én emlékszem..
2013. szept. 18. 10:00
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Toffifee
2013. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!