Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Milyen zöld teát igyak?...

Milyen zöld teát igyak? Melyik márka megbízható?

Figyelt kérdés
A filteresek nem jók csak a szálas?

2013. szept. 10. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én pickwick-et iszom. Semmi bajom vele :)
2013. szept. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Herbáriában és tea boltban, indiai boltban és nagyon ritkán bevásárló központokban is szoktam vásárolni zöld teákat. De akkor is a zacskósakat.

Nagyon finomak.


Bemész egy Herbáriába. Azt mondod, hogy szeretnél kipróbálni 3 különböző zöld teát. Ott csak megbízható minőséget kapni. (bár vannak biztos jobb boltok is) Főzd le mind a 3at szépen (max 2-3 perces, vagy annyi áztatással, ami rá van írva a csomagra) és próbál ki, melyik jön be jobban. :)


Jó teázgatást!

2013. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Naturland. Egyebkent nezd az osszetevoket a filtereseknel,mert nagy reszuk fekete tea aromaval!!! Egyebkent nem csak a szalas jo, a naturland pl. filteres es csak zold tea az alapanyag.
2013. szept. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Németországban legjobban a Grüner filteres ízlik.
2013. szept. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

filteres zöld teából még nem találkozam ihatóval, mind olyan se íze se bűze volt.


szálasban a legjobb szerintem a japán sencha.

2013. okt. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!