Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol tudok paradicsomos kenyere...

Hol tudok paradicsomos kenyeret venni?

Figyelt kérdés
(ha jól tudom aszalt paradicsom van a tésztájába sütve, lehetőleg toast kenyér kiszerelésben keresem)

2013. júl. 29. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát én ilyenről még nem is hallottam, de általában a kisebb üzletekben találsz ilyet, ALDI stb.

Ez általában a luxus termék kategóriába tartozik, vagy az igen ritkák közé, szóval olyan helyen keresd, ahová a ritkán vásárolt élelmiszereket pakolják.

Én tortillás csipszet vettem régebben, az is el volt dugva nem a sima chips osztályon volt a tescóban, hanem a fűszer osztályon a chili szósz, tortilla lap között valahol :-)

2013. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Jókenyér paradicsomos kenyérkéjét (tényleg ez a neve, mert pici :) ) a nagyobb láncok mindig tartják, és emellett a cég saját üzleteiben tudsz venni paradicsomos ciabattát is, szerintem isteni. Ezen kívül kézműves pékségekben próbálkozz, nem tudom, melyik városban keresed, de előbb-utóbb fogsz találni. Toast verzióról viszont nem hallottam még, szerintem az a forma nem passzol az aszalt paradicsomhoz, szentségtörésnek érzem :)
2013. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!