Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Tegnap este vettem 1 kg cs....

Tegnap este vettem 1 kg cs. Májat és elfelejtettük éjszakára betenni a hűtőbe. Szerintetek lehet baja vagy megcsinálhatom?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 15:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A máj nagyon gyorsan romlik, nem szabad megenni ha ilyen sokáig nem volt hűtve.
2013. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok,

nagyon köszönöm a segítségeket, tegnap már mikor kiírtam a kérdést folyamatban volt a főzés, megcsináltam végül resztelt májnak. Az evéssel megvártam az ételeknél szintén elég kényes férjem, aki elsőre azt mondta szerinte semmi baja és végül nekünk sem lett.

Lehet azért nem lett baja, mert egyéb hűtött dolgokkal volt egy szatyorban és talán azok hűvösebben tartották és nálunk éjszaka nagyon meleg sem volt.


Tényleg köszönöm a segítségeket!!!

2013. júl. 5. 00:05
 13/16 anonim ***** válasza:
No ezt imádom, amikor tanácsot kér valaki, tízből kilencen azt mondják, hogy ne, de mégis megteszi, ilyen esetben miért kérdezi meg? :-(
2013. júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mert egy idióta.
2013. júl. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

13 és 14, vagyis a gyengébbek kedvéért újra leírom, hogy mikor megkérdeztem már csináltam és mivel TI NEM állapíthattátok meg egyébként sem valójában ehető-e, így általános tanácsért fordultam ide. Valamint az első két választ olvastam csak el aznap, melyek eléggé általánosak voltak, így - és egyébként is - magam döntöttem eszem-e belőle.


A kérdés arra irányult, hogy lehet-e baja, de mint kiderült a többség tévedett. Sajnos ilyen is előfordul, hiszen - ismétlem magam - csak én láthattam és szagolhattam valójában tényleg lehet-e baja.


Másik, hogy nem egy taknyos kölyök vagyok, akivel szemben esetleg úgy érezheti bárki is, hogy megengedheti ezt a hangot. Az, hogy ti mégis így nyilvánultatok meg, csak és kizárólag titeket minősít!


Azért kösz a IQ-s "jóindulatot" és esedezem bocsánatotokért, amiért nem fogadtam meg látatlanban is Isteni tanácsaitokat!


Jesszusom...


Mindenki másnak köszönöm szépen a tanácsokat!

2013. júl. 5. 17:07
 16/16 anonim ***** válasza:

13as vagyok


Mi volt sértő a válaszomban?


"No ezt imádom, amikor tanácsot kér valaki, tízből kilencen azt mondják, hogy ne, de mégis megteszi, ilyen esetben miért kérdezi meg? :-(


Melyik szavam volt bántó,sértő számodra? Már ne is haragudj, de nem szoktam csúnyákat írni soha, senkinek.

"

2013. júl. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!