Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Nektek is feltűnt már hogy a...

Nektek is feltűnt már hogy a lengyel élelmiszerek 80%-a borzalmasan rossz, különösképpen az édességek és a sajtok?

Figyelt kérdés

Már jó ideje minden terméken megnézem, hogy nem lengyel-e. A csokoládék műanyagszerűek és ehetetlenül rosszak, a halkonzervjeik töbsége keserű, a sajtok ízetlenek és/vagy büdösek, a kolbászokról nem is beszélve. Egy szóval borzalmasak. Kénytelen vagyok bojkottálni a lengyel termékeket, mert

1. olyan rosszak, hogy nem bírom megenni

2. olcsóságuk miatt szétcseszik a magyar élelmiszerpiacot

3. Az utóbbi években még a román termékeket is sikerült alulmúlniuk


Állítólag büszkék rá, hogy kevés adalékanyaggal dolgoznak, ennek ellenére a termékek csomagolásán nem ezt látom. Nem veszik észre, hogy borzalom, amit csinálnak? Kinek érdeke ez az egész? Vagy felsőbb körök úgy akarják tönkrevágni a lengyel-magyar barátságot, hogy ideimportálják a legszarabb cuccaikat és tönkreteszik velük az így is romokban heverő magyar élelmiszeripart és mezőgazdaságot?



2013. márc. 17. 02:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Sajnos még 11 év után is aktuális... Én csak pár év vettem ezt észre, amit leírtál és én is tudatosan elkezdtem kerülni, amire az van írva, hogy származàsi ország Lengyelország, vagy a csomagoláson elsőként van odaírva hogy PL. Nekem a csokiknál van ez, de sajnos a joghurtoknál is.

Sokkal rosszabb izűek, állagúak, mint példàul amire az van írva, hogy AT (Ausztria). A másik tapasztalatom, hogy mintha állottak lennének, de lehet hogy a rossz szállítás miatt.

júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!