Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Csináltunk lecsót, szerintetek...

Csináltunk lecsót, szerintetek nagyjából hány kalória van 100 grammban?

Figyelt kérdés
2 paradicsom, egy kis vöröshagyma és 7-8 piros paprika. Olaj stb nem volt hozzádva. Diétázom és számolom a kalóriákat szóval jó lenne tudni, előre is köszi a válaszokat.
tegnap 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Kalóriabázis.
tegnap 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
google
tegnap 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként akik írják, hogy google meg kaloriabázis azoknak elmondanám, hogy amik ott vannak receptek azokhoz hozzá van számolva hús, olaj stb.
tegnap 19:37
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
#3: zseni
tegnap 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Én meg neked elmondanám, hogy a kalóriabázist pont azért ajánlottam, mert ott fel tudod vinni a saját receptedet. Egyébként...
tegnap 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
engem egyébként lenyűgöz a tény, hogy ahhoz képest, hogy az átlagember egyébként milyen végtelenül életképtelen, általában mégis képes életben maradni egészen sokáig
tegnap 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
amúgy ennek a kalóratartalmát számolni se kellene, de hát vannak agyhalott fogyókúrázók, sajnos.
tegnap 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha se olaj, se szalonna, se kolbász, semmi nem volt benne, csak a zöldségek, akkor alig valamennyi (mellesleg ez esetben gratula, nekem olaj nélkül tuti leragadna a fazék alján és jól megégne). Kérdés, hogy ettél-e hozzá kenyeret (és, ha igen milyet és mennyit) vagy rizst vagy valamit. Abban van egy kis kalória, de az sem sok, nem kell pánikolni. Amúgy legközelebb tegyél bele egy kis olajat. A paradicsom piros színét egy karotin vegyület adja, a likopin, az meg zsírban oldódik (és rendkívül hasznos antioxidáns), anélkül alig valami hasznos anyag volt ebben az ételben. Fogyókúrázni is ésszel kell(ene).
tegnap 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Körülbelül 25 kalória lehet a 100 g natúr lecsódban.
ma 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!