Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Balzsamecet krémet hol tudok...

Balzsamecet krémet hol tudok viszonylag olcsóbban venni?

Figyelt kérdés

Eddig a Lidlből szereztem be olyan 700-800 körül volt, de ott azt mondták hogy megszűnt a forgalmazása. Tudtok ajánlani valami boltot ahol lehet hasonló árban kapni?

Korábban mindig joghurttal ettem a salit, végre rászoktam más megoldásra, erre nem elérhető a termék.



tegnap 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Googlelel nagyon rosszban vagytok?


[link]

tegnap 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

balzsamecet krémre keresve ad sparos találatokat, de azok túl drágák 2000 Ft környéke, ez pedig szerintem, de nem vagyok benne biztos, nem balzsamecet krém, hanem olyan ecet, ami hasonlít a balzsamecetre, de nem a megfelelő helyről származik (Modena?) ezért nem kaphat balzsamecet nevet


de tippre ez nem krém, hanem sima ecet

tegnap 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
26%

Elvileg lassan fözve te is be tudod süríteni, ha nem kapsz seehol.

Ez nem olcsó termék, a 2000 Ft-os ár a normális.

tegnap 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aldiban elvileg van, mivel a július végi akciós újságban szerepelt a 250ml-es 499-ért.
tegnap 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tegnap 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5 vagyok, ez ugyanaz mint a Lidlben a szőlős.
tegnap 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dorian Gray ***** válasza:
Balzsamecetet lassan forrald el. Kb a 1/4, 1/5 részre. Eleinte forralhatod rendesen, de a fele után gyöngyözőre vedd vissza, mert a cukor odaéghet. Mi egy ideje ezt csináljuk az étteremben, ahol dolgozom, mert horror áron árulnak szart, olcsóbban kijövünk egy viszonylag normális balzsamecet elforralásával. Arra vigyázz, hogy amikor lehűl, besűrűsödik, magyarán ha sűrűre forralod, akkor az lehűlve szinte krém lesz, de az sem gáz, mert kis vizet adva hozzá és összemelegítve beállíthatod amilyenre akarod.
ma 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!