Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Sparos étkezési kukoricadarába...

Sparos étkezési kukoricadarában mik ezek a fekete kis "pontok"?

Figyelt kérdés
Kukoricakását csináltam ma vacsorára, én nem foglalkoztam ezzel. Asszony nem volt hajlandó megenni az ő adagját, mert szerinte "kaka". Azért mégis csak étkezési, leplombált cucc én ezt kizárnám. Akkor most mi ez? Én jóizűen megettem, nekem fel sem tűnt. És ízben sem éreztem semmi extrát. A Sparban kapható, piros csomagolású étkezési kukorica dara a kérdésem tárgya.

tegnapelőtt 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Egy kép nem ártana, ilyet még soha nem láttam
tegnapelőtt 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
mit evett végül helyette az asszony?
tegnapelőtt 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik ilyen, az is a kukorica része.
tegnapelőtt 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem tett bele valamit az asszony? Majd figyeld meg
tegnapelőtt 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
kukoricabogar kulaja
tegnapelőtt 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Hu de undi
tegnapelőtt 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is. mi kidobtuk.
tegnapelőtt 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rovar, rágcsáló, vagy döglött madár maradványa. Ismerősöm dolgozott kukoricamalomban évekig és ő mondta el, hogy akármilyen is az őrlési és tisztítási folyamat elpusztult állatok mumifikálódott részei, vagy madártollak ugyanúgy bekerülnek a darált, rostált anyagba. Ő nem is evett kukoricadarát.
tegnap 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a zacskóból a markomba öntöm, átnézem és csak akkor teszem a lábasba, ha szemre kifogástalannak találtam. Ha valami nem stimmel, az a maréknyi megy a szemétbe. Ha többször előfordul, akkor az egész zacskó. Rovar darabot, vagy rovar kakit szoktam benne találni.
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
annyira nem lehet ezt kiszűrni hogy én volt amikor a mikrós popcornban találtam utólag egy szerencsére döglött poloskát
ma 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!