Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Valaki találkozott már olyanna...

Norbert097 kérdése:

Valaki találkozott már olyannal hogy bolti tojás feltörése után fehér pöttyök voltak a sárgájában mintha bele lenne oltva a héj nehezen tört és a köztes hártya papír állagú és teljesen lefejthető. Találkozott már valaki ilyennel?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is válaszokat.

#tojás #élelmiszer #Bolti tojás
aug. 8. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Még nem,de gondolom kívülről nem volt gondja.

Dobd ki az a legegyszerűbb.

aug. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cubina ***** válasza:

Ezt tapasztalom mostanában szinte az összes tojásnál.

Hogy mi az a fehér pötty, azt nem tudom, de rögtön az ugrott be, amikor először megláttam hogy valami bele van oltva.

Sokkal nehezebb feltörni ezeket a tojásokat, a sárgája nem az a szép narancsos sárga, hanem fakó, és sokszor amikor felütöm, nem marad egyben a sárga, hanem folyik szét, mintha vizes lenne. Ezekből szép tükörtojást se lehet csinálni.

Először azt próbáltam bemesélni magamnak, hogy ezek megtermékenyített tojások, és a fehér pötty az az embriókezdemény. Csak az nem így néz ki, hanem barnás-piros, és a 40 évem alatt sokat láttam már.

Ráadásul aztán többször törtem fel olyan tojást, amiben fehér pötty volt, de közben ott volt a kis barnás embriókezdemény is.

Ez a fehér pötty nem természetes dolog, az biztos.

aug. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!