Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A FlapJack mennyire laktató?

A FlapJack mennyire laktató?

Figyelt kérdés
Nem étkezést szeretnék kiváltani vele, szimplán csak szeretem az ilyen zabszeleteket. Pl egy ebéd vagy vacsora után “desszertnek” mennyire telít még el? Nem vagyok nagy evő, de az édességet annál jobban szeretem.

júl. 26. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon. Elég tömény cucc
júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ma megpróbálkozom vele, kíváncsi leszek milyen, mert az ilyen Cerbona-s kis szeletek még nasinak is vicc.
júl. 26. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok egy egészet megenni egyszerre.

De nem tudom, mennyire érdekel, 1 szeletben kb. 400 kalória van... az majdnem egy komplett étkezés kalóriaértéke!

Szóval, ha egyszer-egyszer eszel, nem gond, de ha rendszeresen még vacsora UTÁN fogsz ilyet enni, alaposan meg fogsz hízni...

júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as, köszönöm a válaszod! Igen, ezt olvastam róla hogy elég sok a kalória benne, de mivel a vékonyka alkatom miatt nem szoktam számolgatni a kalóriákat ez így nekem nem baj. Sőt, nem is lenne rossz ha kicsit híznék tőle :D
júl. 26. 11:24
 5/6 anonim ***** válasza:
2 duplasajtos mcroyal utan 3 bananos flapjack nyami
júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Ez zab cukros vajba áztatva. Sok vajba.



Durvább, mint a cerbona.

júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!