Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Zserbószerűség élesztő nélkül?

Zserbószerűség élesztő nélkül?

Figyelt kérdés
Glutén, tojásfehérje, cukor, tejtermék és élesztő nélkül étkezőnek készülne. Szerintetek az élesztő nélkül mi változik? Gondolkoztam kevesebb liszten és több zsiradékon a gm liszt miatt is meg az élesztő nélküliség miatt is hogy ne legyen porslós,de félek hogy nem marad nyújtható
júl. 25. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Tojássárgája, sütőpor mehet? Esetleg tejföl helyett szódavíz?
júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Annyi mindent kizársz, hogy abból ami marad nem lehet elkészíteni.
júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Amikor ennyi mindent kell kihagyni, meg helyettesíteni, akkor mást kell készíteni.
júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#1 igen :)

Gluténmentes lisztből édesítővel, tejföl helyett kókusztejszínnel lesz gyúrva. A kérdés elsősorban hogy szalalkáli, sütőpor, szódabikarbóna/más menjen élesztő helyett


#3 ha van ötleted glutén, tej, tojásfehérje, cukor és élesztőmentes sütire ami eláll hütő nélkül, nagyon örülnék neki. A zserbóra azért gondotlam mert ha a tészta nem is tökéletes, a barack meg a dió elég erőteljes ízű

júl. 25. 17:06
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Barack? Baracklekvar, az meg ugye cukorral van. Nyilván van edesitoszeres változat is, de kb olyan is lehet....


Amúgy itt egy zserbószerűseg recept: [link]

júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Én hamis zserbót szoktam készíteni, linzertésztából, tojás nélkül. Nagyon finom. Azt viszont nem tudom, mindenmentesen hogy működne.
júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%
A linzertesztaban van cukor.
júl. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Próbáld meg gluténmentes kekszből a tészta helyett.
júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

7

Ne értetlenkedj már. Biztos nem láttál még ilyet. De a cukrot helyettesíti édesítővel. Nincs különbség.

júl. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
24%
Lekvár és csoki szerűség is kelleni fog, mert azokban minden van.
júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!