Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Meg bírjátok enni a chiamag...

Meg bírjátok enni a chiamag pudingot?

Figyelt kérdés

Nagy lelkesen készítettem, netes recept alapján, kókusszal, mézzel, eritrittel, de ez valami borzasztó. Ízre is, állagra is. Most küzdök a hányingerrel.


Van aki ezt meg tudja enni, vagy szereti?


jún. 19. 10:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Keress normális receptet, a kókusz-méz.eritrit az oka, amiért ocsmány íze van.
jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Az előbb néztem olyan videót, ahol abszolút semmit nem rak bele, csak sok gyümölcsöt. De én valahogy akkor sem tudnam már megenni ezt a csúszós, nyálkás borzalmat.


Egyébként nagyon picit tettem bele mindenből, éppenhogy csak érződott rajta hogy édeskés, de inkább az se, annyira keveset tettem. (6 dl tejhez 1 teaskanál méz és egy teaskanal eritrit)

jún. 19. 10:49
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem akarod, ne edd, nem kötelezö!
jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem is ettem meg. Inkább sütök közben egy túrós sütit.


Csak érdekel, hogy van e aki szereti?

jún. 19. 10:54
 5/14 anonim válasza:
82%
Ha senki nem szeretné, akkor nem is találnál róla receptet, mert nem lenne...
jún. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A környezetemben sokan esküsznek rá. Imádják. Én hozzád hasonloan vagyok. Az állaga katasztrófa íze meg csak attól lesz amit beleteszek, azt meg megeszem külön
jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. 😂 Egyszer ki kellett próbálni, de ilyet többet nem csinálok, az biztos.
jún. 19. 11:43
 8/14 anonim válasza:
100%
Én joghurtba szoktam tenni (akár natúr, akár gyümölcs) úgy nincs íze, se nem nyúlós, csak azt érzed, hogy ropog a fogad alatt
jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lehet hogy még kap egy esélyt a maradék pár kanálnyi így, köszönöm. És meddig vársz vele, hogy benne van a mag?
jún. 19. 12:39
 10/14 anonim ***** válasza:

én zabkásába keverem kb 1/4 - 1/5 arányban.

Nem vagyok én sem oda érte, de igyekszem változatosan enni, ennek a cuccnak meg elvileg jó a tápértéke szóval ¯\_(ツ)_/¯.

jún. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!