Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mire véljem, hogy az élelmisze...

Mire véljem, hogy az élelmiszerboltban nálunk csak gyökeres salátákat lehet most kapni?

Figyelt kérdés
Lidl üzlet egyébként. Kétfajta saláta volt, de mindkettő gyökeres volt. Nem vettem ezért salátát, mert én nem elültetni akarom, hanem megenni. Eladót nem találtam, így nem tudtam megkérdezni. Mi ez a gyökeres saláta őrület? Remélem pár héten belül lesz gyökér nélküli normális saláta is?
jún. 11. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha rajta van a gyökere, több napig marad friss.
jún. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Endinava vállalat az elmúlt évben megkezdte az úgynevezett „élő" salátáta forgalmazását, ami azt jelenti, hogy a fejessalátákat a tisztára mosott gyökérzettel együtt árusítják.


A hidropónikus termesztési rendszerben nevelt salátát otthon hosszabb ideig el lehet tartani


A hidropónikus termesztési rendszerben nevelt salátát otthon hosszabb ideig el lehet tartani – Fotó: Pxfuel


A hidropónikus termesztési rendszernek az egyik nagy előnye, hogy a kész növényeket kifogástalan minőségben és a legkisebb szennyeződés nélkül és frissen lehet árusítani. Ez lehetővé teszi a vásárlók számára, hogy a salátát otthon – a gyökereket vízbe mártva – hosszabb ideig (akár 2-3 hétig) frissen tartsák.

jún. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Az nem is ültetésre van, hanem azért, hogy nem foonjadjon el 1 nap alatt.
jún. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Jó pedig az is, nem azért van gyökere hogy ültesd el.

Tovább friss marad,ha akarod vízbe is rakhatod.

jún. 12. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem használja fel az ember hamar akkor meg fonnyad...

Jó dolog szerintem hogy így tovább eltartható.

jún. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!