Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A westend Sparban az az...

A westend Sparban az az idősebb vörös hajú pénztáros néni miért olyan rosszindulatú? Szinte mindig kötözködik beszól mindenért pedig én tényleg udvarias vagyok vele. Ma pedig még kupont se akart adni miközben az előttem lévőnek többet is adott.

Figyelt kérdés
2023. aug. 8. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Hungarikum. Igaz magyar, ezert.
2023. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha odaadom neki a supershopot az a baj. Ha a szalagra rakom az a abaj. Ha meg myspart adok telefonról az is baja.
2023. aug. 8. 18:57
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

1-es, igazad van.

Kérdező, mondjuk szóljál be te is, nem kell mindent ráhagyni.

2023. aug. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
91%
Mert nagyon sok eladó bunkó! Nem csak ott. Rá kell szólni vagy reklamálni az üzletvezetönél. Ahol velem bunkó volt az eladó sose megyek vissza.
2023. aug. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van csak nem vörös.

Életunt sajnos.

2023. aug. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert keveset keres de cserébe szekálja az összes helyi alkesz, hajnaltól.


Az egyik legdepisebb meló szerintem

2023. aug. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Ott mutogatom neki a myspar appot a telefonomon majd beszól hogy miért nem jelzem felé, hogy van.


A másik kedvencem a szép kártyás fizetés. Azzal már tavaly is belém kötött, hogy jaj én már beírtam sima kártyára meg mit variálok meg ilyenek.


Valahol sajnálom, de úgy levesz az életről az ilyen. Szép kártyával viszont önkiszolgálónál nem lehet fizetni.

2023. aug. 9. 14:42
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk nyisd ki a szádat hogy van appod. Én kasszában falnak tudok menni ha azt várják hogy gondolatot olvassak. Volt hogy egy büdös szót nem szólt volna hozzám a nő csak tartotta a telefont a kezében az útolsó tétel lehúzása után, én meg néztem mosolyogva hogy na mi lesz? Fizetni nem tetszik? Kénytelen volt megszólalni. Ha készpénzzel fizetsz akkor nem szükséges szólni, de ha kártyával vagy más módon akkor jelezd mert a saját dolgod is megkönnyítheted vele. Ez a kasszás valószínűleg menthetetlen, de nekem pl szarul esik ha bio robotnak néznek és azzal sem tisztelnek meg hogy köszönjönek vagy beszéljenek hozzám.
2023. aug. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8:


Hát ne haragudj, de hozzászólásod alapján nem is csodálom, h csak kasszás vagy: "Na mi lesz, fizetni nem tetszik?"

Én meg mondjuk pont azt rühellem, mikor kasszában ülő tanulatlan prolik akarnak megnevelni.

márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!