Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A hús fűszerezésű chipsek...

A hús fűszerezésű chipsek tartalmaznak húst, vagy csak arra hasonlító fűszereket használnak fel az elkészítéséhez?

Figyelt kérdés

2022. szept. 4. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Csak aromát tartalmaznak, én legalábbis konkrétan húsra még soha nem haraptam rá
2022. szept. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha van is benne igazi hús, aki szárított, porított formában szerintem, fűszerként.
2022. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 qkker1 ***** válasza:
65%
Mik ezek a kulcsszavak?
2022. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

#3 a túlzott húsfogyasztástól megemelkedik a húgysavszint, ami köszvényhez vezet. Csak onnan tudom, hogy nekem is magas, és a dokim folyton diétáztatni akar.

Kérdező, nincs bennük hús, de az összetevők listáját mindig érdemes megnézned, más termékek esetén is.

2022. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

2es vagyok. *akkor szárított...


Ez a kaki telefon javított és most nem vettem észre. 🤣

2022. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Rá van írva az összetevők listaja.
2022. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, mert túl drága lenne, a fűszer és aroma olcsóbb.
2022. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Így van, a köszvény végett kérdeztem rá, mivel kíváncsi voltam mit szabad, és mit nem. Nos, megoldódott a probléma, kis kutatás után rábukkantam arra hogy önmagában a magas húgysavszint nem probléma, sőt... De nem akarok a részletekbe belemenni. Elég annyi, hogy a túlzott cukor fogyasztás idézi elő a gyulladásokat, illetve még két komponense van annak hogy kialakulhat a köszvényes roham. Nálam minden játszott. Egyrészt az orvos rákérdezett hogy volt-e fogászati beavatkozásom, illetve voltam e beteg... Nos, fogam letört, és még felsőlégúti megbetegedésem is volt. A probléma pedig megoldódott, mert amely gyógyszert szedtem rá, újabb rohamokat idézett elő, s amint leálltam vele, azóta semmi bajom. Ennyit erről, gyógyszeripar, pénz, pénz, pénz...
2023. márc. 20. 01:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!