Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Тi mennyi ételt dobtok ki...

Тi mennyi ételt dobtok ki átlagosan egy év alatt?

Figyelt kérdés
Statisztikák szerint regeteg kilónyi ételt dobunk ki fejenként. Ugyanakkor én nem értem ez hogy jön ki, mert én úgy érzem, hogy nagyon kevés ételt dobok ki, pedig még kutyám sincs, akinek odaadhatnám a maradékot. Utoljára talán egy pár hónpja dobtam ki ételt, azt is csak mert beteg voltam és nem bírtam enni, és közben megromlott. Szóval nem értem, honnan jönnek ezek az őrületes számok hogy mennyit pazarolnak az emberek.

2022. máj. 5. 15:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Néha kamraürítést csinálok, azaz azt főzök, ami van otthon. És nálunk tényleg csak a fonnyadt salátalevél megy a kukába.
2022. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi sokat, igen sokat
2022. máj. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ember a környékünkön aki szinte minden héten egy 1 kilós bontatlan kenyeret bele rak a kukába, de van amikor kettőt is. A cigányok mind odajárnak a kukájához kaját gyüjteni. Van amikor össze is verekednek rajta.
2022. máj. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Amióta hárman vagyunk, sokkal több ételt dobunk ki mint amit ki kéne.

Amíg egyedül voltam, kb 0 kaját dobtam ki, mert tudtam hogy mennyit fogok megenni és annyit főztem (2-3 napra előre).

2022. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Az már egy lépés előre, ha valaki felismeri, hogy ő is pazarol, sokan idáig sem jutnak el, vagy csak szimplán nem érdekli őket.

Utána már csak meg kell próbálni tenni ellene.

2022. máj. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!