Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ez a videó lehet igaz,hogy...

Anonymus012 kérdése:

Ez a videó lehet igaz,hogy megevett 50000kcalóriát?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=foJBnXwBMxI&

Ha nem tölti be,akkor úgy keressetek rá,hogy THE 50,000 CALORIE CHEAT DAY CHALLENGE!

Ez fizikailag lehetséges,hogy 24h alatt megcsiálnád?Oké,hogy ő scak 45-46k-t evett meg,de nem csalt valahol a vágással vagy ilyesmi?



#étel #kalória #Foodchallange #Ételkihívás #Kalóriakihívás
2022. márc. 14. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Én csak azt nem értem, hogy minek cserél egy nap 4-szer felsőt? Mert ennyi féle látható rajta a videóban. Én naponta 1-et szoktam csak hordani.
2022. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Humor Herold ***** válasza:
76%

Hát fizikailag elsőre képtelenségnek tűnik.Egy étkezésre eddig 3500kcal tudtam megenni..de utána a közérzetem is totál megzuhant.Szerintem a legtöbb embernek az 5-6ezer kcal is komoly kihívás egy nap alatt...nem hogy annak 10szerese.

Látszik az ételek minőségén hogy a nagy kalóriás ételeket tömi.De ennyi szénhidrátot , cukrot betolni 24 óra alatt...durva.

Hát a felvétel alapján megcsinálta...és a végén látszik a fején a leterheltség.

De én akkor sem tudom ezt elképzelni hogy ennyit betolt volna 24 óra alatt.

2022. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondanám, hogy nem valószínű, de nem is lehetetlen. Vannak emberek aki képesek óriási mennyiségeket megenni.

De ha meg is történt, biztos vagyok benne hogy legkésőbb másnap reggelre össze hányta-fosta magát.

2022. márc. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetetlennek tartom, hogy ennyi minden belefért a gyomrába. Ekkora testtel nem ehet általánosságban véve sem sokat, tehát valszeg nem tág a gyomra, nekem csak a reggelije egy kaja kóma lenne.

Úgy mondanám, hogy ő leszámolta szépen, hogy mi mennyi kalória, odatette az asztalra, de sztem mindenbe max csak beleevett, de nem ette meg az egész adagot.

2022. márc. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!