Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Régen volt az Americana...

Dj Bax kérdése:

Régen volt az Americana táblás csoki emlékeztek még rá??? Lehet még kapni valahol, ha igen akkor hol???

Figyelt kérdés
2022. jan. 25. 21:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem rá. Egyszer kóstoltam, soha többé!
2022. jan. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen nem volt ismerős a név. Google képek. Aztaleborultszivarvég, kihagyott a szívem kettőt. Drága nagyszüleim hoztak mindig ilyet. Maga a "csoki" olyan volt mint a kátrány egy kis olajjal fényesítve, de még a mogyorós is konkrétan ehetetlen volt.


A másik ilyen élet ellenes bűncselekmény a Favorina egyik nagyon régi húsvéti tojásos doboza. Abban volt ilyen sárgaszínű cukros csokitojás, de ilyen rendes sárgára volt színezve az egész. Arra emlékszem, hogy beleharaptam, szétáradt az íz és pár másodpercre megvakultam.

2022. jan. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha már nosztalgia, volt ilyen piros csomagolásos Cica Maca csoki, amiben reggelipehely darabok voltak. Gusztustalan íze volt, viszont valamiért jobb napokon, tanulás mellé elviselhető volt. Azt vajon lehet még kapni valahol? Egyszer csak eltűnt - joggal - a boltok polcairól.
2022. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem is az Americana csoki és az Africana csoki volt gyerekkorom bűn rossz csokija, nagyon nem szerettem. Édesapám sokszor azt vette mert ő meg szerette. Néha a nagypapám is vett.


[link]


[link]


Ami közepesen rossz minőségű volt az a Kajla és a Maci csoki. Azt se sokszor ettem.


[link]


[link]


És amit a mai napig visszasírok az a piros csomagolású Nestlé tejcsoki. Az nagyon nagyon finom volt. A nagyszüleim vettek nekünk.


[link]

2022. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!