Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyire valós az, hogy...

Mennyire valós az, hogy csirkafarhátat vesznek a szegények? Ti ismertek konkrét embereket akik farhátat vásárolnak saját fogyasztásra?

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 13:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
86%
Én meg a lányom is szereti sütve. Néhány darab comb, szárny és egy kis farhát. Sütve is finom.
2022. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
78%

Simán lehet belőle finom húslevest főzni. Megfelelő zöldségekkel, jó fűszerezéssel tökéletes leves lesz, csak tudni kell az arányokat. Szállóigévé vált, hogy a nyugdíjasoknak csak csirkefarhátra telik. Nem mindenkire igaz. Nem mindenki azért vesz farhátat, mert olcsó. Már nem is annyira olcsó.

Hanem azért, mert jó zöldéglevest lehet belőle főzni. Cérnametélttel.

Főzelékfélék mellé meg feltétnek pörköltnek elkészítve. Aki szereti a csontokat szopogatni kevés hússal, még mindig jó kaja. (Igen, tudom,miért tetted fel a kérdést, az a része szánalmas, de ez az ételek kategória.)

2022. jan. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagyok szegény, sőt, mégis a csirkéből a kedvenc részem a farhát(nyakkal) minden formájában.

Kedvelem még a szárnyat is, de a mell nekem ízetlen és száraz, az alsó comb inas, a felsőn meg akármennyit van sütve főzve, mindig akad véres fekete rész, ami nekem undorító.

És igen, én veszek magamnak farhátat, levesbe, rántani, tölteni, pörköltnek és akkor is megvenném, ha holnaptól 3 ezer lenne kilója.

Arra meg, hogy erről ki és mit gondol, vastagon teszek!

2022. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
60%
Én nem vagyok szegény, de farhát akkor is kell a húslevesbe! Az, hogy valaki mást nem tud mellé venni, az a szégyen!
2022. jan. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 qkker1 ***** válasza:
78%
Levesnek, paprikásnak sőt még rántva is szeretem.
2022. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon ritkán veszek farhátat, de megboldogult nagypapám előszeretettel főzött belőle húslevest. Nem az ára miatt, mert elég jó nyugdíja volt, megengedhette volna magának a drágább húst is, de leveshez ezt szerette, ezt szokta meg. És tényleg finom volt, az igazán jó ízű húsleveshez csont is kell (én mondjuk szívesebben teszek bele erre a célra pl. pulykanyakat, mert azon még ízletesebb a hús).
2022. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
59%
Én is a kutyának főzöm, de kétszer eszem a levesből. Szeretem benne a sárgarépát és dobok bele egy két szem kisebb burgonyát. AZ első evésnél tésztát nem is teszek, eltelít a burgonya. Másodszorra meg a maradék sárgarépa és cérnametéltet főzök bele a saját adagomba, a kutyának meg általában darabolt spagettit főzök bele. Kutya is kétszer tud belőle enni, fél-fél kg hússal.
2022. jan. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

A csirkefarhát most beárazódott. Nem pénztárgépileg, hanem ikszelésügyileg.

Amúgy meg semmi külnös, ennyi erővel lehetett volna libacomb is.

2022. jan. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
79%
A kutyáknak veszem.Ha viszont csirkét vágok,annak mindene megy a levesbe.
2022. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
86%
Szoktam venni farhàtat levesbe vagy a kutyának mégse vagyok szegény
2022. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!