Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyire valós az, hogy...

Mennyire valós az, hogy csirkafarhátat vesznek a szegények? Ti ismertek konkrét embereket akik farhátat vásárolnak saját fogyasztásra?

Figyelt kérdés

2022. jan. 14. 13:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
Levesnek fincsi. Maga a farhát meg megy utána a kutyának.
2022. jan. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Én nagyon szeretem, szóval gyakran eszünk, igen.:)
2022. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%
Rengetegen szeretik ... es ha jo sokat veszel, akkor ki tudsz nyerni belole ertelmes adag csirkeosztrigat - az aztan a finom falat.
2022. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem tévedésben vannak a politikusok is, nem hús helyett veszik az emberek a cs.farhátat, hanem a húslevesbe feltétlen kell a többi hús mellé csontos hús. Ettől lesz jóízű a húsleves.

Magyar ember hétvégén biztosan húslevest készít a családnak.

2022. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%
Allatok feldolgozasa tetotol-talpig tortenik ... nem szokas tul sok 'alkatreszet' kidobni, mert egyreszrol pazarlas, masfelol nem tiszteli az allat halalat. Ha mar legyilkolsz egy elolenyt, akkor fogyassz el belole minden ehetot!!! Ez igy normalis.
2022. jan. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
5-ös teljes mértékben egyetértek.
2022. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
#5 igaz, de manapság ezt megoldja a piac. Ami kevesebb embernek kell, az olcsóbb lesz, ez viszont növeli a keresletet iránta, valahol szépen beárazódik minden "alkatrész".
2022. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 afer válasza:
84%
Szerintem külön kell választani a nyelvi fordulatot és a vásárlási szokásokat. Már jó pár éve, hogy a szegénység egyik szinonimájaként használják a legolcsóbb húsféle vásárlásának az emlegetését, ami a "csirkefarhát". Régen inkább azt mondták, hogy "szegény ember vízzel főz" (pedig a gazdag is vízzel főz) Más kérdés, hogy minden húsevő, ha tyúkhúslevest főz, akkor beleteszi a farhátat is, mert attól lesz jó az íze. A gazdagok is így csinálják...
2022. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nagyon is valós lehet hogy a szegényeknek csak csírkefarhát juthat a vasárnapi húslevesbe.
2022. jan. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
A csirkefarhát vásárlási mértékébe beletartozik a sok kutyás is, aki hússal etet. Én pl havonta csontosnak 5-6 kiló farhátat veszek.
2022. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!